SALON: Centrum Mody, Nadarzyn

Moda Zielińscy - Bugatti

odzież męska

SALON: C.H. "LAND"

Moda Zielińscy

odzież damska i męska

SALON: C.H. "Łopuszańska 22"

Moda Zielińscy - Bugatti/Wilvorst/Corsocomo

odzież damska i męska

ATELIER: C.H. "Łopuszańska 22"

Atelier Iwona Zielińska

suknie ślubne

Marki Moda męska

Marki mody męskiej dostępne w salonach sieci Moda Zielińscy

Bugatti
Bugatti

Bugatti

Różnorodność, przejawiająca się w umiejętnym połączeniu innowacji i klasyki to cechy, które sprawiają, że marka Bugatti jest synonimem prestiżu i elegancji.

więcej
Claudio
Campione
Claudio
Campione

Claudio
Campione

Sportowa klasyka i innowacja to koncepcja, według której marka CLAUDIO CAMPIONE realizuje swoje kolekcje. Wysokiej jakości materiały, ekskluzywne dodatki i staranne wykończenie, zdecydowanie wyróżnia ten brand, który oferuje pełną kolekcję: od kurtek i płaszczy, bluzy, swetry, koszule po spodnie i obuwie. 

więcej
Lavard
Lavard

Lavard

LAVARD - to klasyczna kolekcja o formalnym charakterze, skierowana do mężczyzn, dla których garnitur i koszula to podstawowe elementy codziennej garderoby.

więcej
Wilvorst
Wilvorst

Wilvorst

Niemiecka marka, która od ponad 96 lat z powodzeniem szyje odzież dla eleganckich mężczyzn. Jest wyspecjalizowana w szyciu męskich garniturów. 

więcej
Tziacco
Tziacco

Tziacco

Tziacco to nowa linia odzieży męskiej firmy WILVORST. To konfekcja wielofunkcyjna - od ślubów po stylowe przyjęcia. Dużą wagę przywiązuje się do wzorów graficznych.

więcej
Noor
Noor

Noor

NOOR to wrocławska firma zajmująca się produkcją i sprzedażą odzieży męskiej. W swojej ofercie posiada garnitury, marynarki, spodnie oraz niezbędne w męskiej szafie koszule, krawaty czy poszetki. 

więcej
Geox
Geox

Geox

GEOX to emocje i technologia połączone po to, aby żyć lepiej. To innowacja nakierowana na ruch - po to, by w każdej chwili i w każdej sytuacji czuć się komfortowo. To ubrania szyte z membrany z mikroporowatego materiału.

więcej
Lassar
Lassar

Lassar

Klasyczny i ponadczasowy styl zdecydowanie wyróżnia koszule marki Lassar. Każdy garnitur z kolekcji Lassar zachwyca i emanuje męskością. 

więcej
Vestus
Vestus

Vestus

VESTUS to marka odzieży męskiej stworzona przez firmę z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w branży. Vestus oferuje wzornictwo i stylistykę opartą na aktualnych trendach światowej mody.

więcej
Wypych
Wypych

Wypych

Koszula to esencja elegancji - te słowa najlepiej oddają to, czym jest koszula marki Wypych. To idealnie skrojone koszule smokingowe, frakowe, slubne i codzienne dla eleganckich mężczyzn.

więcej
ROY
ROY

ROY

Smart casual, czyli nieformalna elegancja pozwala poczuć się swobodniej niż w sztywnym, biznesowym garniturze, a jednocześnie zachować klasę. Z poszukiwania najlepszych rozwiązań, łączących komfort i najnowsze trendy, powstały wszystkie kolekcje marki ROY.

więcej