SALON: Centrum Mody, Nadarzyn

Moda Zielińscy - Bugatti

odzież męska

SALON: C.H. "LAND"

Moda Zielińscy

odzież damska i męska

SALON: C.H. "Łopuszańska 22"

Moda Zielińscy - Bugatti/Wilvorst/Corsocomo

odzież damska i męska

ATELIER: C.H. "Łopuszańska 22"

Atelier Iwona Zielińska

suknie ślubne

Marki Moda męska

Marki mody męskiej dostępne w salonach sieci Moda Zielińscy

Bugatti
Bugatti

Bugatti

Różnorodność, przejawiająca się w umiejętnym połączeniu innowacji i klasyki to cechy, które sprawiają, że marka Bugatti jest synonimem prestiżu i elegancji.

więcej
Claudio
Campione
Claudio
Campione

Claudio Campione

Sportowa klasyka i innowacja to koncepcja, według której marka CLAUDIO CAMPIONE realizuje swoje kolekcje. Wysokiej jakości materiały, ekskluzywne dodatki i staranne wykończenie, zdecydowanie wyróżnia ten brand, który oferuje pełną kolekcję: od kurtek i płaszczy, bluzy, swetry, koszule po spodnie i obuwie. 

więcej
ROY
ROY

ROY

Smart casual, czyli nieformalna elegancja pozwala poczuć się swobodniej niż w sztywnym, biznesowym garniturze, a jednocześnie zachować klasę. Z poszukiwania najlepszych rozwiązań, łączących komfort i najnowsze trendy, powstały wszystkie kolekcje marki ROY.

więcej
Geox
Geox

Geox

GEOX to emocje i technologia połączone po to, aby żyć lepiej. To innowacja nakierowana na ruch - po to, by w każdej chwili i w każdej sytuacji czuć się komfortowo. To ubrania szyte z membrany z mikroporowatego materiału.

więcej
Casamoda
Casamoda

Casamoda

Marka Casamoda to wysokiej jakości koszule dla mężczyzn, które są starannie uszyte, stworzone z komfortowych, przepuszczających powietrze materiałów wykonanych z naturalnych surowców. To własnie bawełna sprawia, że ubrania tej marki są doceniane i tak lubiane przez mężczyzn. 

więcej
Noor
Noor

Noor

NOOR to wrocławska firma zajmująca się produkcją i sprzedażą odzieży męskiej. W swojej ofercie posiada garnitury, marynarki, spodnie oraz niezbędne w męskiej szafie koszule, krawaty czy poszetki. 

więcej
Wilvorst
Wilvorst

Wilvorst

Niemiecka marka, która od ponad 96 lat z powodzeniem szyje odzież dla eleganckich mężczyzn. Jest wyspecjalizowana w szyciu męskich garniturów. 

więcej
Tziacco
Tziacco

Tziacco

Tziacco to nowa linia odzieży męskiej firmy WILVORST. To konfekcja wielofunkcyjna - od ślubów po stylowe przyjęcia. Dużą wagę przywiązuje się do wzorów graficznych.

więcej
Venti
Venti

Venti

Marka odzieży męskiej VENTI, należąca do niemieckiej grupy CASA MODA, oferuje prestiżowe ubrania, zwłaszcza eleganckie koszule, które sprawdzają się zarówno w biurze na spotkaniu biznesowym, jaki i na oficjalnych uroczystościach. 

więcej