SALON: Centrum Mody, Nadarzyn

Moda Zielińscy - Bugatti

odzież męska

SALON: C.H. "LAND"

Moda Zielińscy

odzież damska i męska

SALON: C.H. "Łopuszańska 22"

Moda Zielińscy - Bugatti/Wilvorst/Corsocomo

odzież damska i męska

ATELIER: C.H. "Łopuszańska 22"

Atelier Iwona Zielińska

suknie ślubne

Marki Moda ślubna

Igar
Igar

Igar

Suknie ślubne marki Igar to wyjątkowe połączenie piękna, elegancji i zmysłowości, podkreślające charakter i urodę kobiety. Igar to również eleganckie suknie wieczorowe i wizytowe. Najnowsze wzory, kroje i znakomite tkaniny sprawiają, że kobiety doskonale się czują kreacjach sygnowanych marką Igar, które są idealne podczas uroczystych okazji. 

 

więcej
Moncho Heredia

Moncho Heredia

Hiszpańska marka Moncho Heredia to niezwykle kobiece fasony oraz piękne, luksusowe tkaniny, które podkreślają charakter i urodę kobiety. Kolekcje tej marki stawiają na wyraziste barwy, przyjemne w dotyku tekstury oraz komfort i pewność, jaką dają każdej kobiecie, która nosi ubrania Moncho Heredia

więcej
Wilvorst
Wilvorst

Wilvorst

Niemiecka marka, która od ponad 96 lat z powodzeniem szyje odzież dla eleganckich mężczyzn. Jest wyspecjalizowana w szyciu męskich garniturów.

więcej
Tziacco
Tziacco

Tziacco

Nowa linia marki Wilvorst, która od ponad 96 lat z powodzeniem szyje odzież dla eleganckich mężczyzn. Jest wyspecjalizowana w szyciu męskich garniturów  ślubnych, które wyróżnia wyjątkowa elegancja. 

więcej
Prestige
Prestige

Prestige

Suknie wieczorowe, wizytowe i ślubne, które łączą w sobie piękno, wysoką jakość kroju i szczególną dbałość o najmniejsze detale. To suknie, w których kobieta czuje się wyjątkowo.

więcej