SALON: Centrum Mody, Nadarzyn

Moda Zielińscy - Bugatti

odzież męska

SALON: C.H. "LAND"

Moda Zielińscy

odzież damska i męska

SALON: C.H. "Łopuszańska 22"

Moda Zielińscy - Bugatti/Wilvorst/Corsocomo

odzież damska i męska

ATELIER: C.H. "Łopuszańska 22"

Atelier Iwona Zielińska

suknie ślubne

Aktualności

MŁODA PARA W NASZYCH STLIZACJACH ŚLUBNYCH

MŁODA PARA W NASZYCH STLIZACJACH ŚLUBNYCH

Sezon ślubny w pełni! Wakacje to ten czas, kiedy Narzeczeni najbardziej lubią zawierać związki małżeńskie. Szczególną popularnością bez watpienia cieszy się sierpień, ale i lipiec ma swoich faworytów. Dlatego z prawdziwą dumą i radością prezentujemy kolejne efekty naszej pracy - Atelier Zielińska oraz Salonu z modą męską. Stylizacje ślubne Pary Młodej oraz stylizacje ich rodziców zostały stworzone przez konsultantki i konsultantów zespołu Moda Zielińscy. Zachwycają elegancją i wytwornością, które są szczególnie mile widziane na ślubach w stylu klasycznym. Granatowy garnitur trzyczęściowy z kamizelką Pana Młodego jest prestiżowy i odświętny, natomiast sukienka elegancka i kobieca. 

Zapraszamy Narzeczonych, ich Rodziców, Rodzeństwo, Świadków i gości weselnych do naszych salonów z modą ślubną oraz Atelier Zielińska w Centrum Łopuszańska w Warszawie oraz w Centrum Nadarzyn.

więcej

KIERMASZ WIOSENNY SUKIENEK ŚLUBNYCH W ATELIER ZIELIŃSKA

KIERMASZ WIOSENNY SUKIENEK ŚLUBNYCH W ATELIER ZIELIŃSKA

Kiermasz wiosenny sukienek ślubnych w Atelier Zielińska to fantastyczna i jedyna okazja, aby praktycznie od ręki kupić przepiękną sukienkę ślubną. Gotowe wzory salonowe sukienek topowych marek - zarówno polskich, jak i europejskich - tylko teraz Panie Młode mogą kupić w rewelacyjnych cenach od 1000 do 3000 zł. Serdecznie zapraszamy do Atelier Zielińska w Centrum Łopuszańska w Warszawie oraz do umawiania sie na przymiarki pod nr tel. 694-459-110.

więcej

BARCELONA BRIDAL FASHION WEEK 2022

BARCELONA BRIDAL FASHION WEEK 2022

Barcelona Bridal Fashion Week 2022 upłynął pod znakiem wspaniałych pokazów cudownych kolekcji sukienek ślubnych i sukienek wizytowych. Pełen splendoru i elegancji, był prawdziwym świętem mody, jakiego nie było w Europie od 2 lat. 

Jesteśmy zachwyceni nowymi kolekcjami, fasonami, tkaninami i wzorami. Udane spotkania, rozmowy z fantastycznymi ludźmi, z którymi bardzo dobrze nam się pracuje. Przyjeżdżamy z Barcelony nie tylko pełni wrażeń, ale również z gotowymi pomysłami kolekcji na kolejne sezony. 

Nie możemy się doczekać, aż nasze klientki będą mogły przymierzyć najpiękniejsze sukienki ślubne i wizytowe znakomitych marek Modeca czy Moncho Heredia w naszym Atelier Zielińska w Centrum Łopuszańska w Warszawie!

więcej

Stylizacje ślubne dla Młodej Pani i Młodego Pana

Stylizacje ślubne dla Młodej Pani i Młodego Pana

Co tworzy niezwykły ślubny klimat?
Kwiaty, sukienka ślubna, garnitur ślubny? Z całą pewnością suma wszystkich elementów, ale my wierzymy, że ślubny klimat bierze się z miłości. Tak jak Narzeczeni kochają siebie tak my kochamy to, co robimy, czyli tworzenie stylizacji na ślub i wesela dla Was!

Mieliśmy niesamowitą przyjemność zapewnić ślubne stylizacje dla wielu Narzeczonych oraz stylizacje dla gości weselnych. Ubieramy w naszych salonach Moda Zielińscy oraz Atelier Zielińska zarówno Parę Młodą, jak i cały orszak weselny w ubrania topowych europejskich marek. Mamy ogromną przyjemność pokazać efekty naszej pracy na zdjęciach.

Serdecznie zapraszamy!
Tel. 694-459-110
Sukienka ślubna Pani Młodej IGAR Bridal
Garnitur ślubny Pana Młodego WILVORST
Foto: Katarzyna Niesłuchowska fotografia

więcej

LIZABELLA - NOWA KOLEKCJA SUKIENEk JUŻ W ATELIER ZIELIŃSKA - ZAPRASZAMY NA PRZYMIARKI

LIZABELLA - NOWA KOLEKCJA SUKIENEk JUŻ W ATELIER ZIELIŃSKA - ZAPRASZAMY NA PRZYMIARKI

Lizabella to znakomita brytyjska marka sukienek wizytowych, która skupia się na kreowaniu niepowtarzalnych wzorów spod znaku najlepszej elegancji i od lat zachwyca nasze klientki. Piękne i prestiżowe sukienki powstają z najwyższej jakości tkanin. To znakomita moda wizytowa idealna dla Mam Weselnych, które chcą perfekcyjnie zaprezentować się w tym wyjątkowym dniu zaślubin córki lub syna.

Projektanci marki Lizabella tworzą niepowtarzalne wzory, czerpiąc z aktualnych trendów modowych i jednocześnie dbają o najwyższą jakość tkanin oraz perfekcyjne wykonanie w każdym detalu. Najnowsza kolekcja na wiosnę i lato to uosobienie kobiecości w najlepszym wydaniu i doskonałego stylu.

więcej

MONCHO HEREDIA NOWA KOLEKCJA NA WIOSNĘ I LATO! PIĘKNE SUKIENKI WIZYTOWE

MONCHO HEREDIA NOWA KOLEKCJA NA WIOSNĘ I LATO! PIĘKNE SUKIENKI WIZYTOWE

Z ogromną przyjemnością prezentujemy nowe, premierowe modele przepięknych jedwabnych sukienek dla Pań hiszpańskiej marki Moncho Heredia. Te modele, które już Wam pokazujemy w naszym Atelier są zupełnie premierowe - to nowe, zachwycające fasony, eleganckie tkaniny i najwyższa jakość wykonania. Serdecznie zapraszamy na przymiarki do Atelier Zielińska w Centrum Łopuszańska 22 w Warszawie!

więcej

Oryginalne i spektakularne sukienki ślubne w kolekcji Atelier Zielińska

Oryginalne i spektakularne sukienki ślubne w kolekcji Atelier Zielińska

W Atelier Zielińska od samego początku stawiamy na piękne i eleganckie wzory sukienek ślubnych, ale w naszej kolekcji jest kilka takich, które szczególnie zapadły w pamięć i zasługują na uwagę, ponieważ zwracają na siebie oczy wszystkich. To sukienki odważne, nietypowe minimalistyczne lub wyjątkowo prestiżowe. Jeśli zatem poszukujesz takiej sukienki, której nie ma nikt i żadna panna młoda takiej nie ubrała jeszcze – zapraszamy do Atelier Zielińska w Centrum Łopuszańska w Warszawie, a stworzymy rozwiązanie, które idealnie spełni Twoje oczekiwania.

więcej

Nowa kolekcja sukienek ślubnych Modeca Bridal w Atelier Zielińska

Nowa kolekcja sukienek ślubnych Modeca Bridal w Atelier Zielińska

Modeca Bridal jest doskonale znana naszym klientkom - to ekskluzywne sukienki ślubne topowej europejskiej marki ślubnej. Sukienki tej wyjątkowej marki, a zwłaszcza z linii Le Papillon, którą wyróżnia nadzwyczajnie luksusowy styl, to ulubione modele wielu Panien Młodych, które w Atelier Zielińska wybrały swoją suknię na ślub.

więcej

Nowa, oszałamiająca kolekcja sukienek ślubnych Herve Paris na 2022

Nowa, oszałamiająca kolekcja sukienek ślubnych Herve Paris na 2022

Jesteś Panią Młodą z Warszawy i jej najbliższych okolic i poszukujesz oryginalnej sukienki ślubnej? Mamy dla Ciebie zupełnie nową, przepiękną kolekcję sukienek w stylu boho znakomitej, europejskiej marki Herve Paris! Umów się z nami na indywidualne przymiarki już dziś pod nr tel. 694-459-110.


więcej

Innowacyjna, ekologiczna kolekcja Bugatti na jesień i zimę 2021/22

Innowacyjna, ekologiczna kolekcja Bugatti na jesień i zimę 2021/22

Nowa kolekcja jesienna i zimowa Bugatti to bardzo udane połączenie ekologii, smart casual style na co dzień i nowoczesności. Przede wszystkim marka stawia na naturalne elementy ubiory i życia. Dlatego między innymi płaszcze są całkowicie poświęcone tematowi środowiska naturalnego, a tegoroczna kolekcja promowana hasłem: „Szanuj Naturę”! Zrównoważony rozwój już dawno stał się nie tylko ciekawą opcją dla ekologów, ale podstawowym stosunkiem do życia. Wełniany płaszcz - to obowiązkowy element garderoby.

więcej

Nowe sukienki ślubne Herve Paris na sezon 2022

Nowe sukienki ślubne Herve Paris na sezon 2022

Zbliża się jesień, a to oznacza czas ślubnych premier w Atelier Zielińska by Igar. Juz OD POŁOWY WRZEŚNIA pod nr tel. 694-459-110 umawiamy Panie Młode na przymiarki nowych sukienke ślubnych! Zapraszamy na przymiarki pierwszych modeli z nowej kolekcji sukienek ślubnych boho marki Herve Paris, którą kochają Panie Młode. Gorące przyjęcie, jakie mają te sukienki u Panie Młodych, a zwłaszcza ich piękno, które dodatkowo podkreśla urodę Narzeczonych sprawia, że nie może ich u nas zabraknąć również na kolejny sezon. To absolutnie wyjątkowa kolekcja, która zadowoli najbardziej wybredne Panie!

więcej

Garnitury ślubne na rok 2021. Część III

Garnitury ślubne na rok 2021. Część III

Jakie są obecnie najmodniejsze i najczęściej poszukiwane przez Panów Młodych garnitury ślubne? Kolor, fason i stylistyka garnituru – przedstawiamy co dzieje się w ślubnej modzie męskiej. Tym razem zaprezentujemy klasyczny garnitur ślubny, garnitur w stylu sportowym, rustykalnym, nazywanym czasem boho i retro! 

więcej

Garnitury ślubne na rok 2021. Część II

Garnitury ślubne na rok 2021. Część II

Jakie są obecnie najmodniejsze i najczęściej poszukiwane przez Panów Młodych garnitury ślubne? Poprzednio pisaliśmy o najczęściej spotykanych i wybieranych garniturach, tym razem proponujemy bardziej oryginalne stylizacje dla Narzeczonych. Kolor, fason i stylistyka garnituru – przedstawiamy co dzieje się w ślubnej modzie męskiej.

więcej

Najmodniejsze garnitury ślubne na rok 2021

Najmodniejsze garnitury ślubne na rok 2021

Jakie są obecnie najmodniejsze i najczęściej poszukiwane przez Panów Młodych garnitury ślubne? Kolor, fason i stylistyka garnituru – przedstawiamy co dzieje się w ślubnej modzie męskiej. Oryginalne i klasyczne garnitury ślubne znakomitych marek, jak Wilvorst, Tziacco czy NOOR możecie przymierzyć w naszych Salonach w Centrum Łopuszańska w Warszawie i w Centrum Mody w Nadarzynie - serdecznie zapraszamy Panów Młodych na indywidualne wizyty!

więcej

Najpiękniejsze sukienki ślubne nie tylko w stylu boho

Najpiękniejsze sukienki ślubne nie tylko w stylu boho

Długo wyczekiwany sezon ślubny w końcu się rozpoczął, co nas ogromnie cieszy, zwłaszcza że w tym roku mamy dla Panien Młodych przepiękne kreacje. Styl boho coraz śmielej poczyna sobie na polskich ślubach i na stałe chyba już zagościł w sercach naszych klientek, choć nie brak i takich, które zdecydowanie wybierają klasyczne sukienki. Wszystko bowiem zależy od ulubionego stylu, charakteru i osobowości Pani Młodej.

więcej

OTWARCIE SALONÓW MODA ZIELIŃSCY - 4 MAJA 2021!

OTWARCIE SALONÓW MODA ZIELIŃSCY - 4 MAJA 2021!

Z przyjemnością informujemy, że od 4 maja 2021 otwieramy nasze Salony Moda Zielińscy oraz Atelier Zielińska by Igar znajdujące się w Centrum Łopuszańska w Warszawie, Salon mody męskiej w Centrum Mody w Nadarzynie i salon z modą damską w Centrum Handlowym LAND w Warszawie! Mamy dla Was mnóstwo NIESPODZIANEK, atrakcyjne warunki ZAKUPÓW - serdecznie zapraszamy już od WTORKU 4 MAJA 2021 r!

więcej

WIELKANOCNE ŻYCZENIA

WIELKANOCNE ŻYCZENIA

Życzymy Wam i Waszym bliskim Świąt pełnych wiosennego ciepła i radości, a przede wszystkim wiary w lepsze jutro! 

Wiemy, że kolejne Święta znów są trudnym wyzwaniem, ale wierzymy, że warto dzielić się dobrem z wszystkimi. Dlatego życzymy Wam nie tylko dużo radości w te Święta Wielkanocne, ale również siły i optymizmu, które pozwolą nam nie tylko wszystkim przetrwać, ale tez cieszyć się lepszymi dniami, jakie już wkrótce nadejdą.

Pogodnych, pięknych, rodzinnych Świąt Wielkanocnych życzy zespół Salonów Moda Zielińscy i Atelier Zielińska by Igar

 

 

więcej

Salony Moda Zielińscy sytuacja do 28 marca 2021

Salony Moda Zielińscy sytuacja do 28 marca 2021

Nasze Salony Moda Zielińscy, Atelier Zielińska by Igar zlokalizowane w Centrum Łopuszańska w Warszawie, w Centrum Mody w Nadarzynie i CH LAND w Warszawie do 28 marca, wobec aktualnych obostrzeń nie mogą działać tak, jak dotychczas. Aby dowiedzieć się więcej o tym jak możemy pomóc naszym Klientom w doborze garderoby w tym czasie (tj. do 28 marca br.) zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod nr tel. 602 582 138 lub biuro@modazielinscy.pl. Atelier Zielińska by Igar - tel. 694 459 110

więcej

Wiosenne nowości w Salonach Moda Zielińscy

Wiosenne nowości w Salonach Moda Zielińscy

W Salonach Moda Zielińscy pojawiły się juz wiosenne nowości zarówno w modzie męskiej i damskiej. Znakomita marka Bugatti, którą nasi klienci bardzo cenią i lubią proponuje komfortowe ubrania wykonane z doskonałych jakościowo tkanin w stylu smart casual, a Campione nieodmiennei hołduje modzie weekendowej, idealnej na wypad na łódkę. 

więcej

Umowa z PFR na subwencję podpisana

Umowa z PFR na subwencję podpisana

Moda Zielińscy Sp. J. podpisała z Polskim Funduszem Rozwoju, w ramach tarczy antykryzysowej 2.0, umowę o subwencji, po 3 miesiącach lockdownu, spowodowanego pandemią Covid-19. 

więcej

Sukienki ślubne w walentynkowej promocji!

Sukienki ślubne w walentynkowej promocji!

Koronkowe, z długim rękawem, z odkrytymi ramionami, z gładkiego materiału, z odkrytymi plecami, z prześwitem lub jednolite... Sukienki ślubne to prawdziwy popis kreatywności, a my zawsze dbamy o jedno - aby Panie Młode w dniu slubu błyszczały radością i pięknem. W tym miesiącu Atelier Zielińska by Igar otworzyło swoje podwoje dla Panien Młodych, które mogą teraz przymierzyć i kupić wymarzoną sukienkę ślubną. Serdecznie zapraszamy do naszego atelier w Centrum Łopuszańska w Warszawie! Dzwońcie na nr tel 694-459-110 - zawsze udzielimy Wam wszystkich informacji o aktualnych promocjach. Teraz w Walentynkowej Promocji mozna kupić sukienki nawet do 60% taniej.

więcej

Wszystkie Salony MODA ZIELIŃSCY I ATELIER ZIELIŃSKA BY IGAR otwarte od 1 lutego!

Wszystkie Salony MODA ZIELIŃSCY I ATELIER ZIELIŃSKA BY IGAR otwarte od 1 lutego!

Z radością informujemy, że od 1 lutego 2021 OTWIERAMY nasze Salony Moda Zielińscy oraz Atelier Zielińska by Igar zlokalizowane w Centrum Łopuszańska w Warszawie, Salon mody męskiej w Centrum Mody w Nadarzynie i salon z modą damską w Centrum Handlowym LAND w Warszawie! Aby dowiedzieć się więcej o tym jak funkcjonujemy - zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod nr tel.: ATELIER ZIELIŃSKA BY IGAR: tel. 694-459-110 lub atelier@modazielinscy.pl, SALONY MODA ZIELIŃSCY: nr tel 602 582 138 lub biuro@modazielinscy.pl

Zapraszamy serdecznie! 

więcej

Salony Moda Zielińscy NOWE OTWARCIE już 28 listopada!

Salony Moda Zielińscy NOWE OTWARCIE już 28 listopada!

Otwieramy nasze Salony Moda Zielińscy: Atelier Zielińska by Igar zlokalizowane w Centrum Łopuszańska w Warszawie, Salon mody męskiej w Centrum Mody w Nadarzynie i salon z moda damską w Centrum Handlowym LAND w Warszawie już 28 listopada! Mamy dla Was mnóstwo NIESPODZIANEK, atrakcyjne warunki PROMOCYJNYCH ZAKUPÓW - serdecznie zapraszamy już w najbliższą sobotę! 

 

 

więcej

JAK DZIAŁAMY DO 27 LISTOPADA 2020 r?

JAK DZIAŁAMY DO 27 LISTOPADA 2020 r?

Nasze Salony Moda Zielińscy, Atelier Zielińska by Igar zlokalizowane w Centrum Łopuszańska w Warszawie, w Centrum Mody w Nadarzynie i CH LAND w Warszawie do 29 listopada, wobec nowych obostrzeń nie mogą działać tak, jak dotychczas. Aby dowiedzieć się więcej o tym jak możemy pomóc naszym Klientom w doborze garderoby w tym czasie (tj. do 29 listopada br.) zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod nr tel. 602 582 138 lub biuro@modazielinscy.pl

Będziemy informować Was na bieżąco o zmianie sytuacji i o innych szczegółach.

Jednocześnie startujemy z bezpieczną sprzedażą internetową. Na naszym profilu na Facebooku, znajdziecie na ten temat więcej informacji - LINK

więcej

NEW LIFE - nowa kolekcja sukienek ślubnych IGAR

NEW LIFE - nowa kolekcja sukienek ślubnych IGAR

W naszym Atelier Zielińska by Igar pojawiły się już długowyczekiwane sukienki z najnowszej kolekcji IGAR! Nowa kolekcja symbolicznie nawiązuje do nowego życia i nadziei na to, ze nasze nowe życie będzie lepsze. A jak wygląda? To olśniewające pieknem sukienki, podkreślające subtelność, kobiecość i jednocześnie eleganckie, zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami. 

Wizytę z Atelier można umówić na kilka sposobów. Skorzystaj z tego, któy jest dla Ciebie najwygodniejszy.

pod nr tel. 694 459 110 lub 602 582 138
wysyłając e-mail na: atelier@modazielinscy.pl
wysyłając bezpośrednio wiadomość na naszym Facebooku,
wysyłając wiadomość na Instagramie: www.instagram.com/modazielinscy

 

więcej

Nowa kolekcja Bugatti na jesień i zimę już w naszych salonach

Nowa kolekcja Bugatti na jesień i zimę już w naszych salonach

Z ogromną przyjemnością dzielimy się z Wami informacją, że najnowsza kolekcja Bugatti na jesień i zimę 2020/21 jest już dostępna w naszych Salonach Moda Zielińscy! W butiku w Centrum Łopuszańska oraz w butiku w Centrum Mody w Nadarzynie czekają na Was najnowsze propozycje znakomitej marki Bugatti. Tym wszystkim, którzy znają już tę markę z przyjemnością zaprezentujemy nowości na ten sezon, natomiast tych, którzy jeszcze się z Bugattim nie spotkali - zapewniamy, że zakochają się w tej odzieży od pierwszego spojrzenia, przymiarki i dotyku! 

więcej

Herve Paris - premiera sukienek ślubnych 22 sierpnia!

Herve Paris - premiera sukienek ślubnych 22 sierpnia!

Z największą radością informujemy, że już w najbliższą sobotę, 22 sierpnia w Atelier Zielińska by Igar w Centrum Łopuszańska w Warszawie będzie PREMIERA sukienek slubnych znakomitej marki Herve Paris! Serdecznie zapraszamy Panie Młode, ich Mamy,Bacie i Siostry, a także przyjaciółki. To wyjatkowa okazja, aby przymierzyć tak piękne ślubne kreacje i wybrać najpiękniejszą dla siebie!

więcej

Kolekcje ślubne w Atelier Zielińska by Igar na sezon 2021

Kolekcje ślubne w Atelier Zielińska by Igar na sezon 2021

Już pod koniec sierpnia w Atelier Zielińska by Igar pojawią się pierwsze modele z nowej kolekcji sukienek ślubnych boho znakomitej marki Herve Paris. W zeszłym roku po raz pierwszy sukienki dla Pań Młodych z tej niezwykłej kolekcji pojawiły się w naszym Atelier i od razu spotkały się z gorącym przyjęciem. Na kolejny rok przedstawimy wkrótce nową kolekcję Herve Paris oraz premierę – sukienki ekskluzywnej marki Modeca, zwłaszcza z linii La Papillon, którą wyróżnia nadzwyczajnie luksusowy styl.

więcej

Nowe kolekcje sukienek ślubnych na sezon 2021

Nowe kolekcje sukienek ślubnych na sezon 2021

Jeden z czerwcowych weekendów upłynął nam bardzo pracowicie na kontraktacji nowych sukienek ślubnych na sezon 2021. Wybór sukienek był niebywale wymagający, bowiem marki, które pokochały nasze Klientki przedstawiły nadzwyczajną i przepiękną kolekcję. Dziś zaprezentujemy Wam relację z kontraktacji i jednocześnie zdjęcia wybranych modeli od Herve Paris, które już wkrótce pojawią się w naszym Atelier Zielińska by Igar w Centrum Łopuszańska w Warszawie.

więcej

PROMOCJA dla Pań Młodych na przepiękne sukienki ślubne!

PROMOCJA dla Pań Młodych na przepiękne sukienki ślubne!

Wyjątkowa PROMOCJA dla Pań Młodych na przepiękne sukienki ślubne! Tylko w maju taniej od 10% nawet do 50%! Gotowe wzory salonowe sukienek różnych marek, w tym: IGAR Bridal Collection z kolekcji INSPIRE, FAIRYTALE, a także HERVE PARIS oraz różnych sukienek z poprzednich kolekcji TYLKO teraz w tak fantastycznych cenach! 

 

więcej

SALONY MODA ZIELIŃSCY I ATELIER ZIELINSKA BY IGAR OTWARTE DLA KLIENTÓW OD 4 MAJA!

SALONY MODA ZIELIŃSCY I ATELIER ZIELINSKA BY IGAR OTWARTE DLA KLIENTÓW OD 4 MAJA!

Drogie Klientki, Drodzy Klienci!

Z prawdziwą przyjemnością informujemy Was, że wszystkie nasze Salony Moda Zielińscy oraz Atelier Zielińska by Igar od 4 maja 2020 roku wznawiają swoją działalność z zachowaniem wszystkich rygorów sanitarnych i wymagań związanych z zachowaniem bezpieczeństwa. Zapraszamy serdecznie i prosimy o przeczytanie całej treści wiadomości

więcej

Nasze kolekcje dla Panów na wiosnę i lato

Nasze kolekcje dla Panów na wiosnę i lato

Bartosz Bareja, stylista pracujący w Salonie Moda Zielińscy w Centrum Mody w Nadarzynie, przedstawia nasze aktualne propozycje dla Panów, jakie będą dostępne w momencie kiedy nastąpi otwarcie galerii handlowych. Zapraszamy tymczasem na profile na Facebooku, aby śledzić na bieżąco jego propozycje, które publikujemy również na naszych profilach. Więcej informacji znajdziecie pod linkami, które publikujemy w naszym artykule – zapraszamy!

więcej

Nowe sukienki Moncho Heredia

Nowe sukienki Moncho Heredia

Przedstawiamy nowe, premierowe modele przepięknych jedwabnych sukienek dla Pań hiszpańskiej marki Moncho Heredia. Te modele, które prezentujemy w galerii są zupełnie premierowe - to nowe, zachwycające fasony, eleganckie tkaniny i najwyższa jakość wykonania. O wszystkich szczegółach, kiedy tylko nasze Atelier Zielińska by Igar będzie znó dostepne dla Klientek będziemy Was informować na bieżąco. Warto sprawdzać informacje na stronie internetowej, na Facebooku i Instagramie Moda Zielinscy i Atelier Zielińska by Igar.

 

więcej

JAK DZIAŁAMY W CZASIE KWARANTANNY?

JAK DZIAŁAMY W CZASIE KWARANTANNY?

Z dniem  14 marca br. Salony Moda Zielińscy, Atelier Zielińska by Igar zlokalizowane w Centrum Łopuszańska w Warszawie, w Centrum Mody w Nadarzynie i CH LAND w Warszawie są zamknięte do odwołania w związku z rozporządzeniem Ministra Zdrowia. Będziemy informować Was na bieżąco o zmianie sytuacji i o innych szczegółach. Można się z nami kontaktować telefonicznie pod nr tel. 602 582 138 lub biuro@modazielinscy.pl

więcej

Olśniewająca kolekcja MONCHO HEREDIA na wiosnę

Olśniewająca kolekcja MONCHO HEREDIA na wiosnę

Ekskluzywna hiszpańska marka MONCHO HEREDIA znów przygotowała olśniewającą kolekcję na wiosnę i lato! Premierowe modele przepięknych sukienek, bluzek, spodni i spódnic dla Pań tej hiszpańskiej marki po prostu zachwycają fasonami, tkaninami i jakością wykonania. O wszystkich szczegółach będziemy Was informować na bieżąco, warto być na bieżąco z informacjami na stronie internetowej, na Facebooku i Instagramie Moda Zielinscy i Atelier Zielińska by Igar.

więcej

Powitaj wiosnę w radosnych kolorach! Nowa kolekcja Bugatti

Powitaj wiosnę w radosnych kolorach! Nowa kolekcja Bugatti

Długo wyczekiwana wiosna w modzie już nadeszła! Marka Bugatti na sezon wiosenny i lato przygotowała prawdziwą eksplozję kolorów i ciekawych fasonów. Ta znakomita marka od lat udowadnia, że nowatorskie pomysły, modny design, wspaniałe tkaniny i atrakcyjne fasony są jej mocną stroną. Najnowsza kolekcja zapewnia Paniom jak i Panom nie tylko wygodę, z której jest doskonale znana, ale również dyskretną sportową elegancję i pewność, że w każdych okolicznościach będą znakomicie ubrani.

więcej

Zimowa Promocja dla Panien Młodych na sukienki ślubne!

Zimowa Promocja dla Panien Młodych na sukienki ślubne!

Wyjątkowa PROMOCJA dla Pań Młodych na przepiękne sukienki ślubne! W promocji zimowej sukienki – gotowe wzory salonowe taniej o 20%! Gotowe wzory salonowe sukienek IGAR Bridal Collection z kolekcji FAIRYTALE oraz z poprzednich kolekcji teraz w fantastycznych cenach!

więcej

Garnitury CARL GROSS – nowa kolekcja na 2020 rok

Garnitury CARL GROSS – nowa kolekcja na 2020 rok

Kontraktacja garniturów takiej marki, jak Carl Gross to zawsze jest emocjonujące wydarzenie! W lutym gościliśmy w Krakowie w Pałacu Śmiłowice, gdzie wybieraliśmy dla naszych klientów najnowszą kolekcję na ten rok. Doskonałe tkaniny, szlachetne wełny i eleganckie fasony – to wszystko sprawia, że marka Carl Gross jest synonimem klasy i prestiżu w modzie męskiej.

więcej

Zapowiedź nowej kolekcji MONCHO HEREDIA

Zapowiedź nowej kolekcji MONCHO HEREDIA

W styczniu ekskluzywna hiszpańska marka MONCHO HEREDIA znów przygotowała premierę! Pierwsze modele przepięknych sukienek, bluzek, spodni, spódnic dla Pań z nowej kolekcji tej spektakularnej hiszpańskiej marki jest już dostępna w Atelier Zielińska! O wszystkich szczegółach będziemy Was informować na bieżąco, warto zatem sprawdzać naszą stronę i profile na Social Media.

więcej

Polska Gala Ślubna 2020

Polska Gala Ślubna 2020

Na początku roku 2020 znów uczestniczyliśmy w Polskiej Gali Ślubnej, która odbyła się w Pałacu Kultury i Nauki. Była to kolejna znakomita okazja, aby spotkać się z naszyli Klientkami i Klientami, aby porozmawiać o modzie ślubnej i najnowszych trendach. Zaprezentowaliśmy kompleksową kolekcję mody ślubnej damskiej i męskiej oraz kolekcję wizytową dla całego orszaku ślubnego.

więcej

Eleganckie stylizacje na Sylwestra

Eleganckie stylizacje na Sylwestra

Koniec roku zbliża się milowymi krokami, a wraz z nimi Sylwester. Ani się obejrzymy, a już będziemy witać Nowy Rok 2020. Na balu sylwestrowym, na imprezie u znajomych, a może na miejskim sylwestrze pod chmurką. Jak dobrze wyglądać podczas Sylwestra? Proponujemy różne stylizacje sylwestrowe. Niech to będzie inspiracja dla Panów, którzy dzięki temu będą świetnie wyglądać podczas nadchodzącej nocy sylwestrowej i karnawału.

więcej

Eleganckie Święta Bożego Narodzenia

Eleganckie Święta Bożego Narodzenia

Zbliżające się Święta Bożego Narodzenia to okazja do spotkań w gronie rodziny, przyjaciół czy współpracowników. Jak się ubrać stosownie do okoliczności? Elegancka świąteczna stylizacja to taka, która zapewnia perfekcyjny wygląd i komfort. Czytajcie więcej co polecamy na święta i sylwestrową noc. Proponujemy jak ubrać się na spotkanie w gronie rodziny, przyjaciół i współpracowników.

więcej

Sukienki ślubne ze świątecznym rabatem!

Sukienki ślubne ze świątecznym rabatem!

Podczas weekendu 14 i 15 grudnia z okazji Świąt Bożego Narodzenia, mamy dla Was sukienki slubne w stylu boho wspaniałej marki Herve Paris oraz równie znakomitej polskiej marki Igar z rabatem 10%. Każda Pani Młoda, która podczas najblizszego weekendu złozy zamówienie na sukienkę otrzyma taki rabat.

więcej

Black Friday w Salonach Moda Zielińscy: Bugatti i Atelier Zielińska by Igar w Centrum Łopuszańska w Warszawie!

Black Friday w Salonach Moda Zielińscy: Bugatti i Atelier Zielińska by Igar w Centrum Łopuszańska w Warszawie!

Jak co roku w listopadzie, kiedy niemal cały świat mody ogarnia radość zakupów z atrakcyjnymi rabatomi, również my przyłączamy się do tej akcji. Black Friday czyli Czarny Piątek na stałe zagościł w naszej ofercie sprzedażowej. Tego roku mamy szczególne propozycje, które uwzględniają potrzeby naszych Klientek i Klientów. Są to: rabat w wysokości 10% na sukienki ślubne oraz rabat w wysokości 20% na kolekcję marki Bugatti. Czytaj więcej i dowiedz się o zasadach akcji Black Friday 2019 w Salonach Moda Zielińscy w Centrum Łopuszańska w Warszawie!

więcej

23 i 24 listopada Dni Otwarte w Atelier Zielińska by Igar dla Pań Młodych i Panów Młodych!

23 i 24 listopada Dni Otwarte w Atelier Zielińska by Igar dla Pań Młodych i Panów Młodych!

23 i 24 listopada zapraszamy serdecznie na Drzwi Otwarte! Przyszłe Panie Młode, Panowie Młodzi, a także ich rodzice, druhny i drużbowie - wszyscy Państwo jesteście mile widziani podczas naszego Wydarzenia w dniach 23 i 24 listopada w Atelier Zielińska by Igar w Centrum Łopuszańska 22 w Warszawie! Rejestracja pod nr tel. tel. 694 459 110 lub e-mail atelier@modazielinscy.pl

więcej

Propozycje od Expresso na jesień dla Pań

Propozycje od Expresso na jesień dla Pań

Elegancka stylizacja dla Pań w kolorach grafitu, czerwieni i bordo od Expresso to niezwykle ciekawe nowości w naszym Salonie Moda Zielińscy w Centrum Łopuszańska w Warszawie

 

więcej

Nowe garnitury w Salonach Moda Zielinscy

Nowe garnitury w Salonach Moda Zielinscy

Możliwości komponowania indywidualnych zestawów z wykorzystaniem najnowszych garniturów z kolekcji na jesień i zimę są bardzo szerokie. Nie tylko koszula, ale również dodatki takie, jak poszetka czy krawat sprawiają, że garnitur zupełnie odmienia wygląd mężczyzny. Jeśli dodać do tego również trzeci składnik w postaci kamizelki okazuje się, że możliwości jest jeszcze więcej.

więcej

Nowa kolekcja sukienek ślubnych Igar na 2020 rok!

Nowa kolekcja sukienek ślubnych Igar na 2020 rok!

Igar to znakomita polska marka doskonale znana naszym Klientkom. Sukienki ślubne na rok 2020 to nowatorskie spojrzenie na kobietę, która chce błyszczeć podczas tego wyjątkowego dnia zaślubin. W najnowszej kolekcji Igar perfekcyjnie łączy kobiecość i zmysłowość ze zwiewnymi tkaninami, wspaniałymi koronkami i nowoczesnymi fasonami. Z prawdziwą dumą prezentujemy je naszym Klientkom.

więcej

Nowe sukienki ślubne na rok 2020 – warsztaty ślubne i pokaz mody ślubnej

Nowe sukienki ślubne na rok 2020 – warsztaty ślubne i pokaz mody ślubnej

Z radością informujemy o warsztatach dla Narzeczonych, które odbędą się w najbliższy weekend w Atelier Zielińska by Igar w Centrum Łopuszańska w Warszawie! Serdecznie zapraszamy wszystkich Narzeczonych, którzy planują ślub i chcieliby poznać najświeższe trendy ślubne i dowiedzieć od konsultantów jak najlepiej zaprezentować się podczas tej wyjątkowej ceremonii.

więcej

Ella Boo i Lizabella – jesienna kolekcja pod znakiem brytyjskiej elegancji

Ella Boo i Lizabella – jesienna kolekcja pod znakiem brytyjskiej elegancji

Ella Boo i Lizabella to marki, które skupiają się na kreowaniu niepowtarzalnych wzorów spod znaku brytyjskiej elegancji, które zachwycają kobiety w całej Europie. Piękne i prestiżowe modele powstają z najwyższej jakości tkanin. To znakomita moda wizytowa dedykowana miedzy innymi Mamom Weselnym, które prezentują się zjawiskowo w tym wyjątkowym dniu zaślubin córki lub syna.

więcej

Garnitury ślubne Wilvorst i Tziacco – nowe kolekcje na 2020 rok!

Garnitury ślubne Wilvorst i Tziacco – nowe kolekcje na 2020 rok!

„Wyjątkowa elegancja w nowoczesnym stylu" to hasło, które przyświeca od lat znakomitym markom garniturów ślubnych Wilvorst i Tziacco. To marki, które inspirują się pokoleniem nowoczesnych mężczyzn pewnych swojej wartości. Kolekcja na rok 2020 wyznaczają nowe trendy, które wyznaczają standardy męskiej elegancji i stylu.

więcej

Nowa kolekcja sukienek w stylu BOHO od Herve Paris!

Nowa kolekcja sukienek w stylu BOHO od Herve Paris!

Sukienki marki Herve Paris to nowość w naszej kolekcji i z prawdziwą dumą je prezentujemy polskim Paniom Młodym. Ten styl, który prezentują i jakość wykonania jest absolutnie wyjątkowa i niedościgniona. Niezależnie od tego, czy jest to długa, zwiewna tiulowa kreacja, czy bardziej dopasowana, uszyta z delikatnej francuskiej koronki zawsze na pierwszy rzut oka można zauważyć jej wyjątkowość.

więcej

Praca w Salonie Moda Zielińscy

Praca w Salonie Moda Zielińscy

Praca w Salonie Moda Zielińscy!

Poszukujemy pracownika do sklepu z konfekcją męską.

Jeśli pasjonujesz się modą...

Jeśli wiesz co to poszetka lub plastron...

Zadzwoń pod nr tel 602 582 138

ZAPRASZAMY! :)

więcej

Z krawatem czy bez?

Z krawatem czy bez?

Garnitury zawsze podkreślają indywidualny styl mężczyzny i w zależności od okoliczności mogą występować w wersji oficjalnej - z krawatem, jak i smart casual - bez krawata. Ostatnio coraz częściej spotyka się mężczyzn, którzy nie ubierają krawat do garnituru celowo, wpisując się tym samym w szerszy trend. Jak wyglądać elegancko bez krawata i czy jest to w ogóle możliwe?

więcej

Nowości! Ella Boo i Lizabella już wkrótce w Atelier Zielińska by Igar!

Nowości! Ella Boo i Lizabella już wkrótce w Atelier Zielińska by Igar!

Lizabella i Ella Boo to najpiękniejsze stroje wizytowe, które już odniosły sukces w Atelier Zielińska by Igar i podbiły serca naszych Klientek. Irlandzka marki Ella Boo i Lizabella skupiają się na tworzeniu niepowtarzalnych wzorów, niebywale eleganckich, które powstają z najwyższej jakości tkanin. To znakomita moda wizytowa, a najnowsza kolekcja potwierdza, że Mamy Weselne prezentują się zjawiskowo w tym wyjątkowym dniu zaślubin córki lub syna.

więcej

W czym na wakacje?

W czym na wakacje?

Pytanie w czym pojechać na wakacje jest równie istotne jak pytanie o to, jaki ubrać garnitur czy sukienkę na bardziej oficjalną okazję. Zwykle o wakacjach myślimy w sposób bardziej nonszalancki, co jest jak najbardziej uzasadnione, ale nie oznacza to, że zwalnia nas to z dbałości o wygodę i dobre wrażenie. Moda casualowa dostarcza mnóstwo pomysłów na to, jak dobrze wyglądać na wakacjach.

więcej

Sukienka Last Minute dla Pani Młodej

Sukienka Last Minute dla Pani Młodej

Lato to czas, kiedy najwięcej jest uroczystości weselnych i ślubów. Zdarza się, że sukienka ślubna jest kupowana niemalże w ostatnim momencie, w trybie tzw. „Last Minute”. Często nie wiadomo wówczas co zrobić – na szycie nowej jest zbyt mało czasu, a trzeba jeszcze wybrać dodatki – biżuterię, rękawiczki, welon, buty… To wszystko nie są łatwe wybory, dlatego przychodzimy często Młodym Paniom z pomocą i nie tylko doradzamy co należy wybrać, ale proponujemy gotowe rozwiązania w bardzo atrakcyjnych cenach.

więcej

Stylizacja na wesele dla Pań

Stylizacja na wesele dla Pań

W poprzednim wpisie pisaliśmy o tym jak ubrać się na wesele i doradzaliśmy Panom, tym razem pragniemy przedstawić kilka propozycji dla Pań. Sezon weselny trwa, przed nami sierpień i wrzesień dwa miesiące, kiedy najczęściej zawierane są ślub. Często wesela odbywają się również w październiku. O ile wybór sukienki ślubnej dla Pani Młodej to prawdziwe wyzwanie i zwykło się mówić że inna kobieta nie powinna jej przyćmiewać, nie zmienia to jednak faktu, że wesele to uroczystość o wysokim stopniu formalności, na którą należy się ubrać elegancko i z klasą.

więcej

Stylizacja na wesele dla Panów

Stylizacja na wesele dla Panów

Lato, a także wrzesień i nawet październik to ten sezon, w którym wesela odbywają się ze szczególną częstotliwością. Garnitur, jak i cała stylizacja na wesele to wyzwanie nie tylko dla Pana Młodego, ale również mężczyzny, który jest zaproszonym gościem. Jak się ubrać, zwłaszcza kiedy jesteśmy bliskim krewnym Pana Młodego lub jego świadkiem? W naszych Salonach Moda Zielińscy zawsze znajdziecie świetne propozycje na oficjalne uroczystości, a nasi konsultanci udzielą Wam profesjonalnych porad stylizacyjnych.

więcej

RUSZAJĄ LETNIE WYPRZEDAŻE W SALONACH MODA ZIELIŃSCY!

RUSZAJĄ LETNIE WYPRZEDAŻE W SALONACH MODA ZIELIŃSCY!

Początek lata to gorące, letnie wyprzedaże w salonach Moda Zielińscy! W naszych butikach zlokalizowanych w Centrum Łopuszańska 22 w Warszawie, w Centrum Mody w Nadarzynie oraz w Centrum LAND w Warszawie tylko teraz kupicie kolekcje na lato znakomitych marek jak Bugatti, ROY, Campione czy Casamoda z 30% rabatem!

więcej

Sukienki ślubne idealne na lato!

Sukienki ślubne idealne na lato!

Ślub latem to jedna z najczęściej wybieranych opcji przez Pary Młode. Po niezwykle upalnym czerwcu czeka nas bez wątpienia również bardzo ciepłe lato. Słońce i wysoka temperatura to spore wyzwanie podczas organizacji dużych uroczystości, którymi bez wątpienia są śluby i wesela. Dla Pani Młodej to szczególne wyzwanie, ponieważ to jeden z najważniejszych dni w jej życiu, kiedy chce się czuć wyjątkowo. Jaką sukienkę wybrać na ślub latem? Doradzamy rozwiązania!

więcej

Męska elegancja latem

Męska elegancja latem

Lato nie sprzyja noszeniu ciemnych garniturów, a nadchodzące dwa miesiące wakacji zapowiadają się upalnie. Często mężczyzna nie może sobie pozwolić na rezygnację z dress code, jaki obowiązuje w pracy. Nie trzeba jednak rezygnować z eleganckiego wyglądu nawet, kiedy temperatura przekracza 30 stopni Celsjusza. Nawet podczas wakacyjnych wyjazdów, jak i w mieście podczas letnich upałów, można być eleganckim, trzeba jednak zmodyfikować garderobę.

więcej

Ślub w plenerze

Ślub w plenerze

Ślub i wesele w plenerze to ciekawa propozycja, którą coraz częściej wybierają Młode Pary w Polsce. Jaka garderoba jest najbardziej odpowiednia? Co ubrać, aby z jednej strony wyglądać elegancko a z drugiej dostosować się do uroczystych okoliczności? Czytaj dalej i dowiedz się jak dobrze dobrać stylizację Pani Młodej i Pana Młodego do plenerowego ślubu.

więcej

Sukienki POZA – nowoczesna elegancja dla Pań

Sukienki POZA – nowoczesna elegancja dla Pań

Sukienki Poza to idealna propozycja dla kobiet, które chcą wyglądać dobrze w każdej sytuacji. Eleganckie sukienki wieczorowe, idealne do pracy, na spotkania lub na uroczyste okazje. Wyjątkowe okoliczności potrzebują niezwykłej oprawy, dlatego w kolekcji sukienek Poza są również szykowne sukienki na wesela, rodzinne uroczystości, a także kreacje, które świetnie pasują jako wytworna stylizacja na wieczór w teatrze czy operze.

więcej

PROMOCJA dla Pań Młodych na przepiękne sukienki ślubne!

PROMOCJA dla Pań Młodych na przepiękne sukienki ślubne!

Wyjątkowa PROMOCJA dla Pań Młodych na przepiękne sukienki ślubne! Tylko w czerwcu taniej od 20% nawet do 70%! Gotowe wzory salonowe sukienek IGAR Bridal Collection z kolekcji FAIRYTALE oraz z poprzednich kolekcji teraz w fantastycznych cenach!

więcej

Dzień Matki w Atelier Zielińska by Igar!

Dzień Matki w Atelier Zielińska by Igar!

To już w najbliższą niedzielę, 26 maja - DZIEŃ MATKI! Codziennie pracujemy z Paniami Młodymi i ich Mamami, dlatego doskonale wiemy jak ważne są dla siebie podczas dnia ślubu. Wyjątkowa więź, radość i szczęście to najczęściej widzimy podczas wspólnych wizyt w naszym Atelier. Z okazji tegorocznego Dnia Matki przygotowałyśmy okolicznościową promocję dla Mam oraz ich córek!

 

więcej

Sportowa Elegancja dla Panów

Sportowa Elegancja dla Panów

Nowa propozycja od marki ROY dla Panów na wiosnę i lato 2019 to smart casual w doskonałym stylu. Jeśli nie lubicie sztywnych, klasycznych kanonów, ale jednocześnie chcecie zachować klasę i sportową elegancję ten styl jest właśnie dla Was! Polska marka Roy z długą, 30-letnią historią oferuje najlepsze propozycje w modzie smart casual, wzorowane na zawsze aktualnych trendach w modzie męskiej.

więcej

Sukienki ślubne z trenem

Sukienki ślubne z trenem

Sukienki ślubne z trenem, a nawet z bardzo długim trenem, ciągnącym się majestatycznie za Panią Młodą - to jeszcze jeden mocno zauważalny trend w modzie ślubnej, jaki był obecny podczas Barcelona Bridal Fashion Week, który z pewnością stanie się bardzo popularny również wśród Polek.

więcej

Zapowiedzi nowości w Atelier Zielińska by Igar

Zapowiedzi nowości w Atelier Zielińska by Igar

Podczas targów Valmont Fashion Week w Barcelonie z ogromnym zainteresowaniem śledziłyśmy nowości. Mamy dwie niezwykle ciekawe zapowiedzi na najbliższe sezony – nowa marka sukienek ślubnych w stylu boho Herve Paris oraz nową kolekcję wyjątkowo luksusowych kreacji od doskonale już znanej naszym klientkom hiszpańskiej marki Moncho Heredia.

więcej

Valmont Barcelona Bridal Fashion Week – relacja

Valmont Barcelona Bridal Fashion Week – relacja

Kilka kwietniowych dni w Barcelonie upłynęło nam pod znakiem najpiękniejszej mody ślubnej – a to za sprawą targów Valmont Barcelona Bridal Fashion Week. Odwiedziliśmy stolicę Katalonii, aby dowiedzieć się, jakie są najnowsze trendy w modzie ślubnej, przywieźć inspiracje do Polski i dostarczyć naszym Klientkom najpiękniejsze pomysły na wyjątkowe stylizacje ślubne. Do czego zainspirowały nas barcelońskie targi? O tym dowiecie się z dalszej części artykułu.

więcej

Carl Gross – prestiż i elegancja w każdym calu

Carl Gross – prestiż i elegancja w każdym calu

Biznesowa moda męska marki Carl Gross to gwarancja wyszukanej elegancji i niebywałego prestiżu. To nowa marka w naszej ofercie, którą wprowadziliśmy tej wiosny, a nasi klienci już ją docenili. Luksusowe tkaniny, klasyczne fasony, najmodniejsze wzory i dbałość o najmniejszy detal – to jest właśnie to, co wyróżnia tę markę i powody dla których mężczyźni tak bardzo ufają garniturom Carl Gross.

więcej

Sporty, fresh, with style – Bugatti!

Sporty, fresh, with style – Bugatti!

Sportowy, świeży, stylowy – taki jest Bugatti Look na sezon wiosenno- letni tego roku. Marka zawsze była synonimem sportowej elegancji, starannie wypracowanego stylu smart casual, który świetnie się sprawdza zarówno w warunkach miejskich, jak i podczas wypadów za miasto do nadmorskich kurortów. Spodnie, kurtki, bluzy i koszule – wszystko to zawsze w najlepszym stylu!

więcej

Lisa Campione – wiosenne słońce i wiatr

Lisa Campione – wiosenne słońce i wiatr

Wiosenna kolekcja od Lisa Campione wnosi powiew świeżego wiosennego wiatru i ożywcze promienie słońca. To zwiastun powrotu do aktywnego wypoczynku na łonie natury, nad morzem czy nad jeziorem – wszędzie tam możesz wyglądać elegancko i czuć się w pełni komfortowo.

więcej

Błękit, lazur i granat w kolekcjach Moncho Heredia

Błękit, lazur i granat w kolekcjach Moncho Heredia

W aktualnej kolekcji hiszpańskiej marki Moncho Heredia znajdziemy różne odcienie koloru niebieskiego: od delikatnego błękitu poprzez intensywny lazur, kończąc na granacie. „Azul casi negro” po hiszpańsku znaczy: granatowy prawie czarny – kolor intrygujący, intensywny, związany z silnymi emocjami. To kolory dla pewnych siebie kobiet, które wybierają ubrania podkreślające ich osobowość.

więcej

Ella Boo – nowa propozycja sukienek dla Pań!

Ella Boo – nowa propozycja sukienek dla Pań!

Ella Boo i Lizabella to dwie zupełnie nowe marki sukienek dla Pań prosto z Irlandii. Doskonale odzwierciedlają niezwykle szykowny styl typowy dla brytyjskich elegantek. Śmiało można powiedzieć, że w takich sukienkach można zabłysnąć nie tylko na każdym przyjęciu czy weselu, ale również na święcie angielskiej elegancji – czyli na wyścigach w Ascott.

więcej

Garnitury Noor – klasyka na wiosnę

Garnitury Noor – klasyka na wiosnę

Nowe propozycje garniturów polskiej marki Noor na wiosnę 2019 dla Panów to pochwała klasyki. Jeden z nich wskrzesza ponadczasowy, elegancki i prestiżowy wzór tenis - garnitur granatowy w prążek to kanon męskiej elegancji od z górą 100 lat. Drugi z nich to garnitur dwuczęsciowy w ciemnym kolorze bedącym intrygującym melanżem trzech barw.

więcej

Ślub kompleksowo? Tylko w Atelier Zielińska by Igar!

Ślub kompleksowo? Tylko w Atelier Zielińska by Igar!

Przepiękne suknie ślubne, biżuteria, welony, dodatki ślubne i akcesoria oraz wiele innych niezbędnych elementów - wszystko, czego zapragniesz w jednym miejscu – po to, aby Wasz ślub był wyjątkowym przeżyciem i najpiękniejszym dniem w Waszym życiu. A jest nim Atelier Zielińska by Igar w Centrum Łopuszańska w Warszawie. Przygotowujemy Panie Młode do ślubu kompleksowo!

więcej

Nasze propozycje na wiosnę dla Panów

Nasze propozycje na wiosnę dla Panów

Wiosna bywa kapryśna i zmienna, czasem słońce, czasem deszcz. Co zrobić, aby wyglądać i czuć się komfortowo? W sytuacjach, kiedy jest duża zmienności aury, temperatury, zwłaszcza rano kiedy wychodzimy do pracy i popołudniu, kiedy z niej wracamy najlepiej sprawdza się zasada, którą znają wszyscy – ubieranie się na cebulkę. Podpowiadamy jak ubrać się elegancko, modnie i jednocześnie komfortowo na tyle, aby nie dać się zaskoczyć zmiennej Pani Wiośnie.

więcej

Ponadczasowa, elegancka, szykowna - sukienka od Moncho Heredia

Ponadczasowa, elegancka, szykowna - sukienka od Moncho Heredia

Które z tych określeń najlepiej pasuje do sukienek od hiszpańskiej marki Moncho Heredia? Piękne, barwne tkaniny, intensywne kolory i kobiece fasony – to właśnie wyróżnia kreacje, jakie oferujemy Paniom w Atelier Zielińska by Igar. Wystarczą piękne szpilki i z pewnością każda z Was zachwyci na uroczystości, ślubie czy weselu, na którym się pojawi.

więcej

DZIEŃ KOBIET W ATELIER ZIELINSKA BY IGAR

DZIEŃ KOBIET W ATELIER ZIELINSKA BY IGAR

Z okazji Dnia Kobiet mamy dla wszystkich Pań fantastyczną niespodziankę! Do każdej zakupionej sukienki w Atelier Zielińska by Igar w Centrum Łopuszańska 22 w Warszawie, w dniach 8 i 9 marca dajemy 20% rabatu na przepiękną biżuterię wizytową i ślubną! Tiary, opaski, chwosty – to biżuteria od polskiej projektantki z Bellamy, która została ręcznie stworzona specjalnie dla Atelier Zielińska by Igar.

więcej

Powitaj wiosnę z nową kolekcją Claudio Campione!

Powitaj wiosnę z nową kolekcją Claudio Campione!

Jesteście już gotowi na wiosnę? Mamy kolejną fantastyczną kolekcję w naszych Salonach Moda Zielińscy. Nowa kolekcja na wiosnę dla Panów od Claudio Campione to jeszcze więcej ciekawych wzorów i najbardziej innowacyjny asortyment w tym między innymi kurtek i kamizelek, jaki kiedykolwiek mieliśmy. Marka prezentuje nowe materiały techniczne, dopracowane wykończenia, dwustronne modele, które można odwracać i wiele interesujących detali. Czytaj więcej i dowiedz się co przygotowaliśmy dla Ciebie na nadchodzącą wiosnę.

więcej

Nowa sukienka ślubna!

Nowa sukienka ślubna!

Z prawdziwą radością prezentujemy najnowszą sukienkę ślubną w kolekcji na rok 2019! Pojawiła się u nas dosłownie przed chwilą, właśnie na Dni Otwarte dla Narzeczonych, jakie odbyły się w ostatni weekend lutego. Jest wyjątkowa, wręcz unikalna, a swym stylem nawiązuje do wspaniałej sukienki, jaką miała na swoim ślubie Księżna Sussex, Meghan Markle.

więcej

Bugatti – nowa kolekcja na wiosnę 2019!

Bugatti – nowa kolekcja na wiosnę 2019!

Bugatti nadchodzi już z wiosenną ofensywą! Innowacyjne pomysły, modny design, wspaniałe tkaniny i atrakcyjne fasony – to wszystko zapewnia marka Bugatti zarówno Paniom jak i Panom w swej najnowszej, spektakularnej kolekcji, która wprost zachwyca! Sprawdźcie jak się prezentują nowości – najlepiej przymierzyć je osobiście w naszych Salonach Moda Zielińscy w Centrum Mody Nadarzyn i Centrum Łopuszańska w Warszawie.

więcej

DNI OTWARTE W ATELIER ZIELIŃSKA BY IGAR 23 i 24 lutego!

DNI OTWARTE W ATELIER ZIELIŃSKA BY IGAR 23 i 24 lutego!

Zapraszamy Narzeczonych na Dni Otwarte 23 i 24 lutego do Atelier Zielińska by Igar w Centrum Łopuszańska 22 w Warszawie! Zapewniamy szeroki wybór najpiękniejszych stylizacji ślubnych dla Pań Młodych i Panów Młodych oraz INDYWIDUALNE PROMOCJE!

więcej

Moncho Heredia - olśniewająca kolekcja wiosenna!

Moncho Heredia - olśniewająca kolekcja wiosenna!

Do Salonów Moda Zielińscy na dobre zawitała już wiosna! Nowe kolekcje na sezon wiosenno-letni pojawiają się już coraz śmielej, ale my chcielibyśmy zaprezentować Wam szczególnie jedną z nich. Bajecznie kolorową, przepiękną kolekcję dla Pań od hiszpańskiej, ekskluzywnej marki Moncho Heredia

więcej

PROMOCJA NA KOLEKCJE ZIMOWE

PROMOCJA NA KOLEKCJE ZIMOWE

W Salonach Moda Zielińscy wyprzedaż kolekcji zimowej z 30% rabatem! Promocje na płaszcze i kurtki damskie i męskie, dodatki, obuwie, dzianiny i swetry zimowe. Marki, które lubicie teraz w promocji: Bugatti fashion, Campione, GEOX, Cabano, ROY, JASS i wiele innych!

więcej

Nowa kolekcja odzieży dla Pań MONCHO HEREDIA

Nowa kolekcja odzieży dla Pań MONCHO HEREDIA

Z prawdziwą przyjemnością informujemy o premierze, jaką właśnie przygotowała ekskluzywna marka odzieży dla Pań MONCHO HEREDIA. Nowa kolekcja przepięknych sukienek, bluzek, spodni, spódnic dla Pań tej spektakularnej hiszpańskiej marki będzie dostępna w Salonach Moda Zielińscy i Atelier Zielińska już w drugiej połowie lutego! O wszystkich szczegółach będziemy Was informować na bieżąco, warto zatem sprawdzać naszą stronę i profile na Social Media.

więcej

Moda na zimę – kurtki i płaszcze

Moda na zimę – kurtki i płaszcze

Zima nadal nie odpuszcza! Za oknem nadal biało, sezon zimowy w pełni, zwłaszcza, że przynajmniej do połowy marca potrwa jeszcze sezon na zimowe wyjazdy. W co się ubrać, aby czuć się komfortowo i modnie wyglądać? Podpowiadamy i zapraszamy do Salonów Moda Zielińscy na przymiarki konfekcji zimowej!

więcej

Eleganckie garnitury ślubne w Salonach Moda Zielińscy

Eleganckie garnitury ślubne w Salonach Moda Zielińscy

Elegancka i prestiżowa moda ślubna dla Panów Młodych w Salonach Moda Zielińscy to wysokiej jakości garnitury, koszule oraz dodatki, które uzupełniają całość wytwornej męskiej stylizacji. Zapewniamy szeroki wybór garniturów ślubnych i wieczorowych różnych marek i producentów. Niezmiennie hołdujemy zasadzie wysokiej jakości ubrań, które proponujemy dzięki temu, że współpracujemy ze sprawdzonymi dostawcami.

więcej

Atelier Zielińska – wyjątkowe sukienki ślubne dla Pań Młodych

Atelier Zielińska – wyjątkowe sukienki ślubne dla Pań Młodych

Przyjazna atmosfera, zrozumienie potrzeb Pań Młodych i profesjonalne wsparcie od naszych Konsultantek ślubnych - na to zawsze możecie liczyć w Atelier Zielińska by Igar!
Decyzja, jaką wybrać sukienkę na ten wyjątkowy dzień zaślubin to ogromne wyzwanie. Dlatego oferujemy Paniom Młodym nasze pełne zaangażowanie i wsparcie. Jak wygląda proces tworzenia najpiękniejszych sukienek ślubnych w Atelier Zielińska? Czytajcie dalej!

więcej

Polska Gala Ślubna 2019

Polska Gala Ślubna 2019

Początek roku 2019 dla naszych Salonów Moda Zielińscy i Atelier Zielińska by Igar upłynął pod znakiem uczestnictwa w Polskiej Gali Ślubnej, która odbyła się w Pałacu Kultury i Nauki podczas weekendu 12 i 13 stycznia. Zaprezentowaliśmy kompleksową kolekcję mody ślubnej damskiej i męskiej oraz kolekcję wizytową dla całego orszaku ślubnego.

więcej

Polska Gala Ślubna - to juz jutro! Najważniejsze informacje dla gości Gali

Polska Gala Ślubna - to juz jutro! Najważniejsze informacje dla gości Gali

Już jutro 12 stycznia rozpocznie się Polska Gala Ślubna, podczas której Moda Zielińscy i Atelier Zielińska by Igar zaprezentują elegancką modę ślubną w stylu GLAMOUR dla Pań Młodych i Panów Młodych na stoisku w Sali Ratuszowej. Gala, która jest największym wydarzeniem polskiej mody slubnej potrwa dwa dni: 12 stycznia zapraszamy w godzinach od 10.00 do 18.00, natomiast w niedzielę 13 stycznia od 10.00 do 17.00. Będzie można u nas przymierzyć sukienki slubne, garnitury i sukienki wizytowe - prezentujemy bowiem modę dla całego orszaku ślubnego!

więcej

KOLEKCJE ŚLUBNE W STYLU GLAMOUR DLA PAŃ I PANÓW MŁODYCH

KOLEKCJE ŚLUBNE W STYLU GLAMOUR DLA PAŃ I PANÓW MŁODYCH

Podczas targów Polska Gala Ślubna, które odbędą się 12 i 13 stycznia w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Atelier Zielińska by IGAR oraz Moda Zielińscy zaprezentują elegancką modę ślubną w stylu GLAMOUR zarówno dla Pań jak i Panów Młodych. Motywem przewodnim naszej kolekcji jest blask – i to zarówno w przypadku sukienek ślubnych, jak i garniturów. Zapraszamy serdecznie Narzeczonych do odwiedzenia naszego stoiska w Sali Ratuszowej w Pałacu Kultury i Nauki 12 i 13 stycznia.

więcej

Moda ślubna w stylu GLAMOUR! Zapraszamy na Polską Galę Ślubną do Pałacu Kultury i Nauki 12 i 13 stycznia!

Moda ślubna w stylu GLAMOUR! Zapraszamy na Polską Galę Ślubną do Pałacu Kultury i Nauki 12 i 13 stycznia!

Z radością informujemy, że Nowy Rok 2019 zaczynamy prawdziwie mocnym otwarciem – nasze kolekcje ślubne zaprezentujemy podczas targów Polska Gala Ślubna, które odbędą się 12 i 13 stycznia w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Atelier Zielińska by IGAR oraz Moda Zielińscy zaprezentuje elegancką modę ślubną w stylu GLAMOUR zarówno dla Pań jak i Panów Młodych. Motywem przewodnim naszej kolekcji jest blask, bowiem w tym wyjątkowym dniu zaślubin Para Młoda promienieje radością i niezwykłym blaskiem szczęścia, który podkreślają nasze stylizacje. Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszego stoiska w Sali Ratuszowej w Pałacu Kultury i Nauki 12 i 13 stycznia.

więcej

Stylizacje na Święta Bożego Narodzenia

Stylizacje na Święta Bożego Narodzenia

Zbliżające się Święta Bożego Narodzenia są okazją do spotkań w gronie rodziny, znajomych czy współpracowników. Jak się ubrać? Najlepsza odpowiedź brzmi: stosownie do sytuacji, z poszanowaniem gospodarza i zaproszonych gości oraz komfortowo. Proponujemy jak ubrać się na spotkanie w gronie rodziny, przyjaciół i współpracowników.

więcej

Atelier Zielińska by IGAR dziękuje Paniom Młodym za udział w Dniach Otwartych

Atelier Zielińska by IGAR dziękuje Paniom Młodym za udział w Dniach Otwartych

W listopadzie i grudniu tego roku mieliśmy ogromną przyjemność dwa razy gościć Panny Młode podczas specjalnych eventów, dedykowanych właśnie tym Paniom, które planują w najbliższej przyszłość ślub i wesele. Serdecznie dziękujemy wszystkim za przybycie – Wasza obecność, uśmiech i optymizm dodają nam energii i są ogromną zachętą do dalszej pracy. A to wszystko wydarzyło się po to, aby Wasz ślub był absolutnie wyjątkowy. Jak z bajki, tak jak to sobie wymarzyłyście.

więcej

Casamoda i Venti - komfortowe koszule dla mężczyzn

Casamoda i Venti - komfortowe koszule dla mężczyzn

CASAMODA to niemiecka marka, która od wielu lat specjalizuje się w szyciu koszul męskich, dzięki czemu może zaoferować klientowi idealnie dopasowany produkt. Podstawowa oferta koszul męskich jest wzbogacona dzianinami oraz spodniami i kurtkami, które mogą być doskonale łączone z koszulami w stylu casual lub biznesowymi.

więcej

SMART CASUAL Z MARKĄ ROY

SMART CASUAL Z MARKĄ ROY

Smart casual to po prostu nieformalna elegancja. Pozwala poczuć się swobodniej niż w sztywnym, biznesowym garniturze i jednocześnie zachować klasę. Polska marka Roy z długą, bo aż 30-letnią historią, hołduje właśnie takiemu stylowi oferując najlepsze rozwiązania, wzorowane na zawsze aktualnych trendach w modzie męskiej.

więcej

Stylowe nakrycia głowy

Stylowe nakrycia głowy

Stylowe i wygodne nakrycia głowy na zimę dla mężczyzn! Patchworki, kaszkiety, czapki wełniane i czapki z daszkiem - nakrycia głowy od Bugatti to gwarancja świetnej jakości materiałów, ale przede wszystkim ciepła podczas najchłodniejszych miesięcy w roku. Jak wyglądać elegancko zimą? 

więcej

Georgette - włoska marka dla Pań

Georgette - włoska marka dla Pań

Włoska marka Georgette to urzekająco piękne dzianiny dla Pań. Przytulne i przyjemne w dotyku, wspaniałej jakości materiały i niepowtarzalny styl. Wyraziste i piękne kolory cieszą oczy. Gorąco polecamy Paniom w szczególności teraz, zimą - dlatego, że możecie się ciepło ubrać i jednocześnie wyglądać z klasą. 

więcej

Weekend Otwarty dla Pań Młodych w dniach 15 i 16 grudnia!

Weekend Otwarty dla Pań Młodych w dniach 15 i 16 grudnia!

Dni Otwarte, jakie odbyły się w tydzień temu, w ostatni listopadowy weekend cieszyły się tak ogromnym zainteresowaniem u Pań Młodych, że postanowiliśmy je nie tylko wydłużyć do końca listopada, ale mamy również zupełnie nową, świąteczną ofertę! Mamy dla Was fantastyczne, gwiazdkowe niespodzianki – ale tylko podczas weekendu przedświątecznego 15 i 16 grudnia! Jakie niespodzianki? Czytajcie dalej, bo naprawdę WARTO będzie przyjść do Atelier Zielińska by Igar w Centrum Łopuszańska w Warszawie!

więcej

Cabano – praktyczna i wygodna moda dla mężczyzn

Cabano – praktyczna i wygodna moda dla mężczyzn

Marka Cabano wyznaje zasady pragmatyzmu rodem z Kanady, czyli maksimum wygody i funkcjonalności. To kurtki dla prawdziwych mężczyzn, którzy mają niełatwe zadania do realizacji w trudnych warunkach pogodowych. Autentyczny design z istotną funkcją, którego nie przykrywają zbędne dodatki.

więcej

Kolekcja Claudio Campione na jesień i zimę

Kolekcja Claudio Campione na jesień i zimę

Najnowsza kolekcja Claudio Campione to prestiżowa moda męska dla wymagających i świadomych własnego stylu Panów. To moda, która łączy komfort z innowacyjnymi tkaninami i ponadczasowym stylem. Dopracowane detale i wygodne fasony, wysokiej jakości tkaniny i smart casual – to znak rozpoznawczy marki odzieży męskiej Campione.

więcej

Geox – komfortowa odzież na zimę

Geox – komfortowa odzież na zimę

Odzież marki Geox powstała z tkanin wykorzystujących technologię Geox Respira, która dzięki specjalnej, oddychającej i nieprzemakalnej membranie umożliwia przedostawanie się wilgoci na zewnątrz zapewniając jednocześnie wodoodporność. Maksymalna oddychalność, regulacja temperatury i komfort – to wszystko zapewnia opatentowany system marki GEOX.

więcej

Black Friday w salonie Moda Zielińscy w Centrum Łopuszańska

Black Friday w salonie Moda Zielińscy w Centrum Łopuszańska

Weekend wyprzedaży pod znakiem BLACK FRIDAY w salonie Moda Zielińscy w Centrum Łopuszańska 22 już za tydzień. Zapraszamy w dniach od 23 do 25 listopada do naszego Salonu w Centrum Łopuszańska 22 na zakupy z dużymi rabatami!

więcej

BUGATTI LOOK – elegancki i wyszukany

BUGATTI LOOK – elegancki i wyszukany

Marka modowa Bugatti to synonim wyszukanej, prestiżowej I eleganckiej mody, zarówno dla Pań, jak i dla Panów. Bugatti Fashion łączy najlepsze pomysły i trendy mody europejskiej w swoich kolekcjach. Skupia się na stylu nazywanym smart-casual, w którym przejawia się indywidualny styl osoby, która nosi ubrania tej marki. To unikalna cecha ubrań Bugatti, zarówno kolekcji damskich, jak i męskich.

więcej

Drzwi Otwarte w Atelier Zielińska by Igar

Drzwi Otwarte w Atelier Zielińska by Igar

Serdecznie zapraszamy na Drzwi Otwarte w Atelier Zielińska by IGAR! W dniach od 23 do 25 listopada moda ślubna z najnowszej kolekcji Igar INPIRE pomoże Wam znaleźć inspirację do tego, aby zrealizować swoje marzenia o najpiękniejszym slubie!

więcej

Nowości od NOOR

Nowości od NOOR

W naszej kolekcji jesiennej pojawiły się nowe modele garniturów i marynarek polskiej marki NOOR.  Przedstawiamy trzy zupełnie nowe garnitury i dwie marynarki, które wyróżniają się przepięknymi kolorami i fakturami doskonałej jakości tkanin wełnianych.

więcej

Inspire 2019 – premiera kolekcji sukien ślubnych Igar

Inspire 2019 – premiera kolekcji sukien ślubnych Igar

12 października miała miejsce premiera nowej kolekcji sukien ślubnych Igar podczas Warsztatów Ślubnych w Rzeszowie. Kolekcja nazywa się „Inspire” i świetnie oddaje jej charakter – wyobraźnia to ten element, który zdecydowanie będzie dominował w modzie ślubnej w nadchodzącym sezonie.

więcej

STABO dla eleganckiej i niezależnej kobiety

STABO  dla eleganckiej i niezależnej kobiety

Marka STABO została stworzona z myślą o kobietach, które są świadome swoich atutów i lubią być w centrum zainteresowania. Nowoczesne kobiety, które wybierają ubrania o nowatorskim kroju, wykonane z wysokiej jakości tkanin. Szukają oryginalności i indywidualizmu. Od stroju wymagają, by był czymś więcej niż ozdobą. Strój to ich osobisty manifest, dlatego ogromną wagę przywiązują do tego, aby odzwierciedlał ich charakter.

więcej

Lisa Campione – nowa kolekcja dla Pań

Lisa Campione – nowa kolekcja dla Pań

Lisa Campione to marka, która uosabia nowoczesny design, wysokiej jakości tkaniny i modne fasony wyznaczające trendy we współczesnej modzie dla Pań. Kolekcje marki łączą w sobie energię sportowej elegancji i urok smart casual z ciekawymi, niestandardowymi elementami. To wszystko sprawia, że Lisa Campione jest marką, która doskonale rozumie współczesne kobiety ceniące wygodę i podążające jednocześnie za aktualnymi trendami w modzie.

więcej

Suknie ślubne IGAR

Suknie ślubne IGAR

Suknia ślubna to zdecydowanie coś więcej niż kreacja na ten jedyny i zarazem jeden z najważniejszych dni w życiu kobiety. Kreacja ślubna odzwierciedla charakter kobiety, podkreśla jej urodę, a przede wszystkim jest wyjątkowym fenomenem, który od setek lat skupia największe emocje, marzenia i radość. Suknie ślubne marki Igar są idealną odpowiedzią na potrzeby, ale i marzenia współczesnych kobiet – Panien Młodych.

więcej

Moda dla Panów na jesień 2018

Moda dla Panów na jesień 2018

Wprawdzie do jesieni mamy jeszcze trochę czasu, a ciepła i słoneczna aura jeszcze nas nie opuszcza, niemniej w Moda Zielińscy mamy już pierwsze nowości zapowiadające zmianę pory roku. Prezentujemy nowe propozycje od marek Bugatti, Camel i Cabano.

więcej

Garnitury
ślubne
Wilvorst

Garnitury
ślubne
Wilvorst

„Wyjątkowa elegancja w nowoczesnym stylu" to hasło i wyznacznik obowiązujących trendów garniturów ślubnych marki WILVORST. Zainspirowana przez pokolenie nowoczesnych mężczyzn pewnych swojej wartości i kolekcja AFTER SIX and COOL WEDDING rzuca zupełnie nowe światło na poczucie męskiej elegancji i stylu. 

więcej

Dodatki do
garnituru
ślubnego
Część II

Dodatki do
garnituru
ślubnego
Część II

Dodatki do garnituru ślubnego to niezbędne uzupełnienie stroju Pana Młodego, które stanowi gwarancję eleganckiego wyglądu i świadczy o wyszukanym guście. Dodają Panu Młodemu klasy i prestiżu kreując wyjątkowy, odświętny charakter stylizacji. Dobrane w odpowiedni sposób sprawią, że garnitur zyskuje uroczysty charakter. W przypadku stylizacji ślubnej są wręcz obowiązkowe.

więcej

Dodatki do
garnituru
ślubnego
Część I

Dodatki do
garnituru
ślubnego
Część I

Przygotowując się na swój ślub Pan Młody najczęściej skupia się na wyborze idealnego garnituru. Niebagatelna rolę grają jednak dodatki - jak krawat lub mucha, spinki do mankietów, pasek do spodni, zegarek, kamizelka. Są niezbędnym uzupełnieniem eleganckiej ślubnej stylizacji i sprawiają, że Pan Młody wygląda wyjątkowo podczas ceremonii.

więcej