SALON: Centrum Mody, Nadarzyn

Moda Zielińscy - Bugatti

odzież męska

SALON: C.H. "LAND"

Moda Zielińscy

odzież damska i męska

SALON: C.H. "Łopuszańska 22"

Moda Zielińscy - Bugatti/Wilvorst/Corsocomo

odzież damska i męska

ATELIER: C.H. "Łopuszańska 22"

Atelier Iwona Zielińska

suknie ślubne

Aktualności/

Atelier Zielińska by IGAR dziękuje Paniom Młodym za udział w Dniach Otwartych

Atelier Zielińska by IGAR dziękuje Paniom Młodym za udział w Dniach Otwartych
Atelier Zielińska by IGAR dziękuje Paniom Młodym za udział w Dniach Otwartych
Atelier Zielińska by IGAR dziękuje Paniom Młodym za udział w Dniach Otwartych
Atelier Zielińska by IGAR dziękuje Paniom Młodym za udział w Dniach Otwartych

W listopadzie i grudniu tego roku mieliśmy ogromną przyjemność dwa razy gościć Panny Młode podczas specjalnych eventów, dedykowanych właśnie tym Paniom, które planują w najbliższej przyszłość ślub i wesele. Serdecznie dziękujemy wszystkim za przybycie – Wasza obecność, uśmiech i optymizm dodają nam energii i są ogromną zachętą do dalszej pracy. A to wszystko wydarzyło się po to, aby Wasz ślub był absolutnie wyjątkowy. Jak z bajki, tak jak to sobie wymarzyłyście.

Pomysł stworzenia dedykowanego eventu dla Pań Młodych narodził się z potrzeby klientek, a inspiracją do niego były same kobiety, które odwiedzają Atelier. Pierwsza edycja, listopadowa spotkała się z dużym zainteresowaniem i pozytywnym odbiorem do tego stopnia, że trzy dni podczas weekendu okazały się zbyt krótkie, aby obsłużyć wszystkie Panie. Dlatego listopadowy weekend z IGAR i najnowszą kolekcją sukien ślubnych INSPIRE został wydłużony do końca miesiąca. Podczas tego wydarzenia Panie zyskiwały rabaty na zamówione sukienki i mogły wygrać atrakcyjne nagrody, idealne na ich ślub.

Podczas drugiego eventu, który odbył się w grudniu, przyszłe Panny Młode mogły oprócz stworzenia indywidualnie zaprojektowanej sukienki, otrzymać prezenty gwiazdkowe od Atelier Zielińska by Igar. Były nimi rabat 300-złotowy na sukienkę oraz voucher na biżuterię m.in. od znakomitej polskiej projektantki Jolanty Radziszewskiej.

To, co jednak najważniejsze i co jest największą korzyścią dla Pań Młodych odwiedzających Atelier i kupujących u nas sukienki to indywidualnie zaprojektowana kreacja. Atelier Zielińska by Igar tworzą konsultantki i projektantki, które nie tylko doradzają w wyborze, ale przede wszystkim wspomagają Panie Młode w procesie tworzenia wymarzonej sukienki na ślub. Wspólnie tworzymy sukienki, całkowicie indywidualnie, uwzględniając gust i potrzeby kobiet. Dzięki takiemu podejściu każda z Pań ma całkowicie spersonalizowaną, szytą na zamówienie i na swoją miarę kreację do ślubu. Tworzymy sukienki dopasowane do każdej Pani, do jej wymiarów i wymagań, niezależnie od wzrostu czy sylwetki. Pracujemy nad każdym zamówieniem indywidualnie, wsłuchujemy się w potrzeby klientek i doradzamy w czym będą wyglądały najpiękniej. W dosłownym znaczeniu – w Atelier Zielińska by IGAR tworzymy sukienki na miarę naszych klientek.

Zapraszamy do nas WSZYSTKIE Panie, które oczekują wysokiej jakości tkanin, atrakcyjnego i aktualnego wzornictwa, doskonałego szycia i wykończenia sukien oraz całkowicie zindywidualizowanej obsługi, która potrafi spełnić nawet największe wyzwania, aby zrealizować marzenia kobiet o cudownej kreacji podczas tego wyjątkowego dnia zaślubin. Do zobaczenia w Atelier Zielińska by Igar w Centrum Łopuszańska w Warszawie!