SALON: Centrum Mody, Nadarzyn

Moda Zielińscy - Bugatti

odzież męska

SALON: C.H. "LAND"

Moda Zielińscy

odzież damska i męska

SALON: C.H. "Łopuszańska 22"

Moda Zielińscy - Bugatti/Wilvorst/Corsocomo

odzież damska i męska

ATELIER: C.H. "Łopuszańska 22"

Atelier Iwona Zielińska

suknie ślubne

Aktualności/

Atelier Zielińska – wyjątkowe sukienki ślubne dla Pań Młodych

Atelier Zielińska – wyjątkowe sukienki ślubne dla Pań Młodych
Atelier Zielińska – wyjątkowe sukienki ślubne dla Pań Młodych

Przyjazna atmosfera, zrozumienie potrzeb Pań Młodych i profesjonalne wsparcie od naszych Konsultantek ślubnych - na to zawsze możecie liczyć w Atelier Zielińska by Igar!
Decyzja, jaką wybrać sukienkę na ten wyjątkowy dzień zaślubin to ogromne wyzwanie. Dlatego oferujemy Paniom Młodym nasze pełne zaangażowanie i wsparcie. Jak wygląda proces tworzenia najpiękniejszych sukienek ślubnych w Atelier Zielińska? Czytajcie dalej!

Sukienki ślubne w Atelier Zielińska by Igar mogą być tworzone w sposób zupełnie indywidualny z uwzględnieniem potrzeb i preferencji naszych Klientek. Najmodniejsze sukienki na sezon 2019, możliwość zaprojektowania i uszycia niepowtarzalnej sukienki, profesjonalne porady naszych konsultantek ślubnych, a także ogromny wybór dodatków - to wszystko oferujemy codziennie w Atelier Zielińska by Igar w Centrum Łopuszańska.

Zrozumienie, cierpliwość i wsłuchiwanie się w potrzeby Klientek – to nasze najważniejsze zasady, które traktujemy priorytetowo. Do każdej Pani Młodej podchodzimy w sposób spersonalizowany. Pracując wspólnie tworzymy sukienkę z różnych elementów gotowych modeli. Panie Młode mają szeroki wybór – mogą decydować o fasonie sukienki, a nasze wyszkolone konsultantki ślubne na każdym etapie doradzają im co wybrać, aby wyglądały najpiękniej.

Na wyborze sukienki ślubnej nasza praca wcale się nie kończy. Proponujemy również akcesoria ślubne, np. welony czy dodatki do fryzury oraz biżuterię ślubną. Polegamy nie tylko na znakomitej jakości markach, ale przede wszystkim budujemy przyjazną atmosferę zrozumienia, dzięki czemu nasze klientki zyskują pewność, że w dniu ślubu będą wyglądały wyjątkowo pięknie.

Serdecznie zapraszamy Panie Młode do Atelier Zielińska by Igar w Centrum Łopuszańska w Warszawie codziennie w godz. od 10.00 do 21.00, a w niedziele handlowe od godz. 10.00 do 20.00.