SALON: Centrum Mody, Nadarzyn

Moda Zielińscy - Bugatti

odzież męska

SALON: C.H. "LAND"

Moda Zielińscy

odzież damska i męska

SALON: C.H. "Łopuszańska 22"

Moda Zielińscy - Bugatti/Wilvorst/Corsocomo

odzież damska i męska

ATELIER: C.H. "Łopuszańska 22"

Atelier Iwona Zielińska

suknie ślubne

Aktualności/

Eleganckie stylizacje na Sylwestra

Eleganckie stylizacje na Sylwestra
Eleganckie stylizacje na Sylwestra
Eleganckie stylizacje na Sylwestra
Eleganckie stylizacje na Sylwestra
Eleganckie stylizacje na Sylwestra

Koniec roku zbliża się milowymi krokami, a wraz z nimi Sylwester. Ani się obejrzymy, a już będziemy witać Nowy Rok 2020. Na balu sylwestrowym, na imprezie u znajomych, a może na miejskim sylwestrze pod chmurką. Jak dobrze wyglądać podczas Sylwestra? Proponujemy różne stylizacje sylwestrowe. Niech to będzie inspiracja dla Panów, którzy dzięki temu będą świetnie wyglądać podczas nadchodzącej nocy sylwestrowej i karnawału.

Sylwestrowe stylizacja proponujemy w dwóch odsłonach:

Dla Pań:

✔️ Elegancka, ponadczasowa czerń. Sukienka w czarnym kolorze zawsze kojarzy się z wytwornoscią, a jeśli dodamy do tego srebrną marynarkę, efekt WOW gwarantowany!

✔️ Sukienka w kolorze szafiru, odsłaniająca plecy, błyszcząca i powiewna. Sylwestrowa noc z pewnością jest tego warta!

Dla Panów

✔️Jeśli wybieracie się do znajomych na domówkę - proponujemy elegancką marynarkę, koszulę i krawat. Kolorowa poszetka ułożona w fantazyjny puff z pewnością ubarwi stylizację

✔️Jeśli wybieracie się na elegancki bal - polecamy garnitur w ciemnym kolorze, białą koszulę z mankietami na spinki i elegancki krawat lub muszkę. Dobrze sprawdzi się poszetka ułożona na sposób zwany TV-fold. Niezwykle ciekawym i absolutnie wyjątkowym może okazać się elegancki garnitur we wzór tenis, który zdecydowanie wraca do łask, nawet u najbardziej wybrednych Panów. Zawsze też dobrze sprawdza się wykwintny smoking, który jest niezawodny podczas balów, gdzie obowiązuje dress code.

Życzymy wszystkim fantastycznej zabawy sylwestrowej i wspaniałego Nowego Roku 2020 - niech spełniają się Wasze plany i marzenia!