SALON: Centrum Mody, Nadarzyn

Moda Zielińscy - Bugatti

odzież męska

SALON: C.H. "LAND"

Moda Zielińscy

odzież damska i męska

SALON: C.H. "Łopuszańska 22"

Moda Zielińscy - Bugatti/Wilvorst/Corsocomo

odzież damska i męska

ATELIER: C.H. "Łopuszańska 22"

Atelier Iwona Zielińska

suknie ślubne

Aktualności/

Garnitury Noor – klasyka na wiosnę

Garnitury Noor – klasyka na wiosnę
Garnitury Noor – klasyka na wiosnę
Garnitury Noor – klasyka na wiosnę
Garnitury Noor – klasyka na wiosnę
Garnitury Noor – klasyka na wiosnę
Garnitury Noor – klasyka na wiosnę
Garnitury Noor – klasyka na wiosnę

Nowe propozycje garniturów polskiej marki Noor na wiosnę 2019 dla Panów to pochwała klasyki. Jeden z nich wskrzesza ponadczasowy, elegancki i prestiżowy wzór tenis - garnitur granatowy w prążek to kanon męskiej elegancji od z górą 100 lat. Drugi z nich to garnitur dwuczęsciowy w ciemnym kolorze bedącym intrygującym melanżem trzech barw.

Garnitur we wzór tenis to jedna z najbardziej klasycznych pozycji w kanonie mody męskiej. W wersji granatowej w delikatny jasny prążek spotykany jest bodaj najczęściej. Ten wzór szczególnie popularny był w latach 20-tych i 30-tych XX wieku. Potem został nieco zapomniany, ale ponownie stał się bardzo modny w latach 80-tych, zwłaszcza na Wall Street wśród amerykańskich biznesmenów, którzy często nosili wówczas tzw. power suits, dodające prestiżu i symbolizujące wysoki status. Potem garnitur w prążek znów ustąpił pola innym stylom, ale co jakiś czas regularnie wraca. I właśnie tegoroczna wiosna jest kolejnym sezonem, kiedy ten ponadczasowy wzór staje się modny, nie tylko zresztą w modzie męskiej. Nowa propozycja od Noor to garnitur w wersji trzyczęściowej: marynarka, spodnie i kamizelka. Można go nosić z różnych kombinacjach – w całości, ale również np. marynarkę do białych spodni, czy dżinsów, jak również kamizelkę do eleganckiej koszuli.

Kolejna z nowych propozycji od Noor to garnitur dwuczęściowy, który został uszyty z tkaniny REDA o intrygującym kolorze, będącym melanżem ciemnego granatu, grafitu i butelkowej zieleni. Aby w pełni dostrzec walory tej tkaniny trzeba ją po prostu dotknąć, poczuć i obejrzeć najlepiej w naturalnym świetle, jest bowiem absolutnie warta uwagi. Świetnie będzie pasować do pracy, zwłaszcza tam, gdzie Panów obowiązuje dress code.

Zarówno jeden jak i drugi garnitur zostały uszyte z wysokiej jakości włoskich tkanin, szlachetnej 100% wełny od producenta REDA. Garnitury są bardzo komfortowe w noszeniu, nie odkształcają się i nie pojawiają się na nich zagniecenia, nawet po całym dniu spędzonym w pracy. Doskonale pasują do nich zwłaszcza jasne koszule, uszyte z naturalnej bawełny, która również doskonale sprawdza się podczas długiego noszenia.

Eleganckie garnitury wymagają też odpowiednio dobranych dodatków, które dopełniają stylizacji. Nasi Konsultanci zapewniają Panom kompleksową obsługę i mogą dopasować najbardziej pasujące dodatki: krawaty, muszki, koszule czy poszetki. Zapraszamy do Salonów Moda Zielińscy w Centrum Mody w Nadarzynie (butik nr 124), gdzie proponujemy kompleksową ofertę dla Panów, jak również do Centrum Łopuszańska – butik B12.