SALON: Centrum Mody, Nadarzyn

Moda Zielińscy - Bugatti

odzież męska

SALON: C.H. "LAND"

Moda Zielińscy

odzież damska i męska

SALON: C.H. "Łopuszańska 22"

Moda Zielińscy - Bugatti/Wilvorst/Corsocomo

odzież damska i męska

ATELIER: C.H. "Łopuszańska 22"

Atelier Iwona Zielińska

suknie ślubne

Aktualności/

Garnitury ślubne na rok 2021. Część III

Garnitury ślubne na rok 2021. Część III
Garnitury ślubne na rok 2021. Część III
Garnitury ślubne na rok 2021. Część III
Garnitury ślubne na rok 2021. Część III
Garnitury ślubne na rok 2021. Część III
Garnitury ślubne na rok 2021. Część III
Garnitury ślubne na rok 2021. Część III

Klasyczny garnitur ślubny

Klasyka nie zawodzi nigdy. Standardowy garnitur ślubny z gładkiego, matowego materiału wysokiej jakości, bez wzorów czy printów, w ciemnym kolorze, którym bardzo często jest granat lub tzw. Midnight Blue, to ponadczasowa propozycja, którą bardzo często wybierają Panowie Młodzi. W zestawie ze śnieżnobiałą koszulą z plisą, elegancką muchą z jedwabiu lub krawatem, minimalistycznymi spinkami i klasycznymi półbutami doskonale sprawdzi się w każdym przypadku i na każdy rodzaj ceremonii. Dlatego, że klasyka pasuje (prawie) do każdego typu wesela.

Garnitur w sportowym stylu

Klasyka ma swoje stałe miejsce w modzie ślubnej, ale coraz więcej panów młodych szuka niestandardowego garnituru sportowego czy też casualowego. To swego rodzaju odejście od kanonów, ale z zachowaniem pewnych zasad. Styl smart casual jest bardzo popularny i mocno lansowany przez duże marki modowe. Stąd również w modzie ślubnej męskiej pojawiają się sportowe propozycje, które są bardziej swobodne w podejściu do żelaznych zasad. Garnitur sportowy jest casualowy, uszyty z matowych, miękkich materiałów, a spodnie pozbawione kantów. Największe znaczenie mają dodatki czy raczej ich brak: muchy i krawata. Kolorowa koszula, trampki czy mokasyny na gołe stopy to jeden z elementów tego stylu na luzie.

Garnitur w stylu rustykalnym

Styl rustykalny w tym roku jest bardzo mocno obecny w sprzedaży w naszych Salonach Moda Zielińscy. Co roku jednak pojawiają się subtelne wariacje na temat stylu rustykalnego czy też boho. Panowie Młodzi wybierają najczęściej garnitury w jasnych, naturalnych kolorach, inspiruje się naturalnymi dodatkami z motywem roślinnym, a przede wszystkim podobnie jak w stylu sportowym stawiają na luz. Bardzo często zestawy są kombinowane – marynarka, spodnie i kamizelka pochodzą z różnych garniturów.

Garnitur vintage

Styl retro również pojawia się od czasu do czasu na ślubnych ceremoniach. Styl z lat 20tych XX wieku to jeden z najelegantszych stylów w modzie męskiej, stylizacje nawiązujące do filmów ze złotej ery Hollywood, jak np. Wielki Gatsby, garnitury w stylu tzw power suit, niebywale popularne wlatach 80-tych – każda epoka w modzie może być świetną inspiracją. Stylizowany garnitur wymaga jednak konsekwencji – również kreacja Pani Młodej powinna być adekwatna, a najlepiej, aby całe wesele i wszyscy goście umówili się na konkretną stylistykę.


Zapraszamy serdecznie Panów Młodych i Narzeczonych do Salonów Moda Zielińscy w Centrum Łopuszańska w Warszawie oraz Centrum Mody w Nadarzynie na ślubne przymiarki.