SALON: Centrum Mody, Nadarzyn

Moda Zielińscy - Bugatti

odzież męska

SALON: C.H. "LAND"

Moda Zielińscy

odzież damska i męska

SALON: C.H. "Łopuszańska 22"

Moda Zielińscy - Bugatti/Wilvorst/Corsocomo

odzież damska i męska

ATELIER: C.H. "Łopuszańska 22"

Atelier Iwona Zielińska

suknie ślubne

Aktualności/

Garnitury
ślubne
Wilvorst

Garnitury
ślubne
Wilvorst
Garnitury
ślubne
Wilvorst
Garnitury
ślubne
Wilvorst

„Wyjątkowa elegancja w nowoczesnym stylu" to hasło i wyznacznik obowiązujących trendów garniturów ślubnych marki WILVORST. Zainspirowana przez pokolenie nowoczesnych mężczyzn pewnych swojej wartości i kolekcja AFTER SIX and COOL WEDDING rzuca zupełnie nowe światło na poczucie męskiej elegancji i stylu.

Firma Wilvorst szyje wysokiej jakości garnitury ślubne dla mężczyzn od ponad stu lat. Dokładnie w 1916 roku, na terenie Szczecina została założona firma, której nazwa składa się z trzech pierwszych liter imienia i nazwiska założyciela oraz dwóch pierwszych liter niemieckiej nazwy miasta – Wilhelm Vordemfelde Stettin – czyli WilVorSt. Dzisiejsi projektanci i krawcy tej renomowanej marki wykorzystują nowoczesne techniki krawiectwa, jednak we wszystkich działaniach bazują na ponad 100-letnim doświadczeniu swoich poprzedników. To gwarantuje unikalność i wysoką jakość garniturów ślubnych Wilvorst, które są dla Klientów z Warszawy i okolic dostępne w salonach Moda Zielińscy w Warszawie w Centrum Handlowym Land, Centrum Handlowym Łopuszańska 22.


Dopasowane fasony nadal są popularnym trendem wśród propozycji garniturów ślubnych. W najpiękniejszym dniu waszego życia para powinna swobodnie świętować i bawić się. Dlatego właśnie komfort wszystkich fasonów kolekcji WILVORST AFTER SIX stanowi jej centralny punkt. Kamizelka to "MUST-HAVE" garnituru ślubnego, stanowiąca jego integralną część, która decyduje o elegancji stylizacji. Jeśli chodzi o tkaniny to w przypadku garniturów Wilvorst są oczywiste: elegancja, jakość, trwałość oraz komfort. Kwartet kolorów o różnych odcieniach i tonacjach kolekcji WILVORST AFTER SIX to: niebieski, szary, brąz i czarny. Również czerń dotychczas rzadko wykorzystywana w stylizacjach ślubnych można odnaleźć w niezwykle eleganckich i prestiżowych zestawach, w tym również na ślub. Nie ma to znaczenia jak i gdzie chcesz wziąć ślub, my mamy dla Ciebie idealny garnitur na najpiękniejszy dzień twojego życia.


Poza tymi wpływami klasycznej elegancji marka Wilvorst dba o to, aby dyskretnie wkomponować w oficjalną stylistykę również współczesne elementy street- and sportswear, aby jeszcze bardziej podnieść jej wizualną wartość w nowym wymiarze mody ceremonialnej. Obecnie Pan Młody nie tylko pięknie wygląda ale i czuje się wyjątkowo komfortowo podczas najważniejszego dnia swojego życia.