SALON: Centrum Mody, Nadarzyn

Moda Zielińscy - Bugatti

odzież męska

SALON: C.H. "LAND"

Moda Zielińscy

odzież damska i męska

SALON: C.H. "Łopuszańska 22"

Moda Zielińscy - Bugatti/Wilvorst/Corsocomo

odzież damska i męska

ATELIER: C.H. "Łopuszańska 22"

Atelier Iwona Zielińska

suknie ślubne

Aktualności/

Geox – komfortowa odzież na zimę

Geox – komfortowa odzież na zimę
Geox – komfortowa odzież na zimę
Geox – komfortowa odzież na zimę
Geox – komfortowa odzież na zimę
Geox – komfortowa odzież na zimę
Geox – komfortowa odzież na zimę

Odzież marki Geox powstała z tkanin wykorzystujących technologię Geox Respira, która dzięki specjalnej, oddychającej i nieprzemakalnej membranie umożliwia przedostawanie się wilgoci na zewnątrz zapewniając jednocześnie wodoodporność. Maksymalna oddychalność, regulacja temperatury i komfort – to wszystko zapewnia opatentowany system marki GEOX.

Marka Geox tworzy nie tylko oddychające obuwie, ale również komfortowe okrycia wierzchnie. Po ogromnym sukcesie, jaki odniosły buty z perforowanymi podeszwami, kreatorzy marki postanowili wykorzystać technologię do zaprojektowania odzieży z użyciem technologii Respira. Cel, jaki im przyświeca to zapewnienie jak najlepszej cyrkulacji powietrza i utrzymywanie ciała w optymalnej temperaturze. Popularność odzieży najlepiej świadczy o tym, że odnieśli sukces.

Proste, klasyczne kroje sprawiają, że odzież oddychająca Geox jest uniwersalna, świetnie sprawdza się podczas wymagającej pogody i co ważne – doskonale komponuje się z różnymi stylizacjami. Wysokiej jakości tkaniny użyte do stworzenia okryć zapewniają nie tylko trwałość i niezawodność, ale przede wszystkim komfort i satysfakcję. Perfekcyjne wykonanie i dbałość o detale sprawiają, że każdy model jest wyjątkowy.

Dwuwarstwowa tkanina oraz specjalna oddychająca membrana gwarantują ochronę przez zimnem, wiatrem i wilgocią. Kolekcje odzieży zimowej posiadają też lekkie, termiczne ocieplenie stworzone w taki sposób, aby osoba, która je nosi mogła znieść zmienne warunki atmosferyczne i utrzymać ciało w optymalnej temperaturze.

Zapraszamy do naszych Salonów Moda Zielińscy w Centrum Handlowym Łopuszańska w Warszawie, do Centrum Mody Nadarzyn oraz do Centrum LAND w Warszawie. Zapewniamy nie tylko komfortową odzież zimową Geox czy innych renomowanych marek, ale przede wszystkim fachowe porady stylizacyjne naszych doradców, dzięki którym Wasza garderoba zawsze będzie świetnie dobrana, w każdym detalu.