SALON: Centrum Mody, Nadarzyn

Moda Zielińscy - Bugatti

odzież męska

SALON: C.H. "LAND"

Moda Zielińscy

odzież damska i męska

SALON: C.H. "Łopuszańska 22"

Moda Zielińscy - Bugatti/Wilvorst/Corsocomo

odzież damska i męska

ATELIER: C.H. "Łopuszańska 22"

Atelier Iwona Zielińska

suknie ślubne

Aktualności/

JAK DZIAŁAMY W CZASIE KWARANTANNY?

Z dniem 14 marca br. Salony Moda Zielińscy, Atelier Zielińska by Igar zlokalizowane w Centrum Łopuszańska w Warszawie, w Centrum Mody w Nadarzynie i CH LAND w Warszawie są zamknięte do odwołania w związku z rozporządzeniem Ministra Zdrowia. Będziemy informować Was na bieżąco o zmianie sytuacji i o innych szczegółach. Można się z nami kontaktować telefonicznie pod nr tel. 602 582 138 lub biuro@modazielinscy.pl

Jednocześnie chcielibyśmy poinformować wszystkich naszych klientów, że informacje o bieżących naszych działaniach, kolekcjach i wszystkie istotne sprawy publikowane są na Facebooku i na Instagramie, gdzie można śledzić wszystkie aktualności na bieżąco.

Profil Atelier Zielińska by Igar na Facebooku

Profil Atelier Zielińska by Igar na Instagramie

Profil Moda Zielińscy na Facebooku

Profil Moda Zielińscy na Instagramie

BEZPIECZEŃSTWO JEST NAJWAŻNIEJSZE!

Zachęcamy Was gorąco do przestrzegania podstawowych zasad, które zapobiegną rozprzestrzenianiu się koronawirusa. Najważniejsze z nich to:

• Dbajmy o siebie i o najbliższych, unikajmy skupisk ludzi i zostańmy w domu. Przyłączamy się do akcji #zostanwdomu

• Zrób kompletną listę zakupów i kupuj w sklepach to co potrzebujesz za jednym razem, aby nie chodzić zbyt często do sklepu.

• Jeśli zamówiłeś przesyłkę kurierską umów się z kurierem aby zostawił paczkę pod drzwiami.

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości lub pytania zachęcamy goraco do kontaktu. Nr tel do Atelier Zielińska by Igar - w sprawach dotyczących sukienek dla Panien Młodych to 694 459 110. Nr tel. do sklepów Moda Zielińscy z kolekcją całoroczną, w tym garnitury ślubne to 602 582 138