SALON: Centrum Mody, Nadarzyn

Moda Zielińscy - Bugatti

odzież męska

SALON: C.H. "LAND"

Moda Zielińscy

odzież damska i męska

SALON: C.H. "Łopuszańska 22"

Moda Zielińscy - Bugatti/Wilvorst/Corsocomo

odzież damska i męska

ATELIER: C.H. "Łopuszańska 22"

Atelier Iwona Zielińska

suknie ślubne

Aktualności/

Męska elegancja latem

Męska elegancja latem
Męska elegancja latem
Męska elegancja latem
Męska elegancja latem
Męska elegancja latem
Męska elegancja latem

Lato nie sprzyja noszeniu ciemnych garniturów, a nadchodzące dwa miesiące wakacji zapowiadają się upalnie. Często mężczyzna nie może sobie pozwolić na rezygnację z dress code, jaki obowiązuje w pracy. Nie trzeba jednak rezygnować z eleganckiego wyglądu nawet, kiedy temperatura przekracza 30 stopni Celsjusza. Nawet podczas wakacyjnych wyjazdów, jak i w mieście podczas letnich upałów, można być eleganckim, trzeba jednak zmodyfikować garderobę.

Garnitury znakomitej marki Carl Gross to nie tylko elegancka i prestiżowa linia typowo biznesowa, ale również smart casual w najlepszym wydaniu. Garnitury i marynarki uszyte są z doskonałych tkanin, w klasycznych fasonach i wzorach, które doskonale sprawdzą się również latem – zwłaszcza te w jaśniejszych kolorach. Z krawatem lub bez, w zależności od okoliczności - zawsze prezentują się doskonale i podkreślają styl mężczyzny. Ciekawa i jednocześnie idealna na lato kombinacja składa się z jasnej koszuli, spodni i kamizelki. To niebywale elegancki zestaw i jednocześnie wygodny – zwłaszcza teraz podczas najgorętszych dni roku.

Z kolei garnitury od polskiego producenta NOOR to również klasyka w doskonałym wydaniu. Na lato w szczególności polecamy Panom jaśniejsze modele – w kolorze jasnego popielu czy niebieskie. Mogą być noszone do pracy w wersji bardziej oficjalnej lub na mniej formalne okazje, bez krawata.

Do lżejszego i jasnego letniego garnituru świetnie będzie pasować jasna koszula z lekkiego materiału lnianego lub bawełny. Naturalne tkaniny, luźno tkane to podstawa podczas upalnych dni. Idealnie sprawdzają się koszule znakomitych marek jak np. Venti, Kastor czy mmer. Odradzamy zdecydowanie noszenie koszul z krótkim rękawem na eleganckie okazje, do pracy lub na spotkania biznesowe –  są bowiem zaprzeczeniem elegancji.

Do jasnej koszuli najlepiej pasuje garnitur lub marynarkę w jasnej tonacji. Tego lata bardzo modne są marynarki w kraciaste printy – krata duża czy mała, bardziej subtelna kratka – zdecydowanie pozwalają się wyróżnić. Zwracajmy uwagę na oznaczenia marynarek i garniturów, które są na tzw. wszywkach. Można z nich wyczytać skład tkanin i upewnić się, że marynarka na lato jest wykonana z dobrej jakości, a przede wszystkim naturalnego materiału. Tylko takie tkaniny zapewniają wysoki komfort noszenia i oddychanie skórze, nawet w upalne dni. Zdecydowanie polecamy tkaniny z naturalnych surowców, ze względu na ich walory jakościowe, jak również kwestie związane z komfortowym samopoczuciem – niezależnie od tego czy jest klimatyzacja czy nie.

Latem warto trochę poeksperymentować z kolorami i łączyć kolorowe marynarki z jasnymi spodniami. Podczas wakacji zdecydowanie warto postawić na kolory i modowe eksperymenty, nie zapominając jednocześnie o elegancji, do czego serdecznie Panów zachęcamy. Zapewniamy indywidualne porady stylizacyjne i pomoc w doborze garderoby. Zapraszamy do naszych Salonów Moda Zielińscy z modą męską – w Centrum Mody Nadarzyn oraz do Centrum Łopuszańska – butik Bugatti (nr B01/H06)