SALON: Centrum Mody, Nadarzyn

Moda Zielińscy - Bugatti

odzież męska

SALON: C.H. "LAND"

Moda Zielińscy

odzież damska i męska

SALON: C.H. "Łopuszańska 22"

Moda Zielińscy - Bugatti/Wilvorst/Corsocomo

odzież damska i męska

ATELIER: C.H. "Łopuszańska 22"

Atelier Iwona Zielińska

suknie ślubne

Aktualności/

Nasze propozycje na wiosnę dla Panów

Nasze propozycje na wiosnę dla Panów
Nasze propozycje na wiosnę dla Panów
Nasze propozycje na wiosnę dla Panów

Wiosna bywa kapryśna i zmienna, czasem słońce, czasem deszcz. Co zrobić, aby wyglądać i czuć się komfortowo? W sytuacjach, kiedy jest duża zmienności aury, temperatury, zwłaszcza rano kiedy wychodzimy do pracy i popołudniu, kiedy z niej wracamy najlepiej sprawdza się zasada, którą znają wszyscy – ubieranie się na cebulkę. Podpowiadamy jak ubrać się elegancko, modnie i jednocześnie komfortowo na tyle, aby nie dać się zaskoczyć zmiennej Pani Wiośnie.

Innowacyjne pomysły, modny design, wspaniałe tkaniny i atrakcyjne fasony – to wszystko zapewnia marka Bugatti. Głównym przesłaniem nowej wiosennej kolekcji jest: Uwolnij się od uniformów czy schematów podkreśl swój własny, indywidualny styl. Marka koszul męskich Venti to również nonkonformizm, niezwykłe wyczucie najgorętszych trendów w modzie męskiej i ciekawe kolory. Venti jest marką tworzoną z myślą o nowoczesnych, dynamicznych mężczyznach.

Co może wyniknąć z zestawienia tak wyrazistych marek, które podkreślają indywidualny styl mężczyzny? Wysmakowany i dopracowany styl. Smart casual na najwyższym poziomie – nie tylko komfortowy, ale również doskonale przemyślany i elegancki na swój własny, dyskretny sposób.

Polecamy naszym Klientom sprawdzone marki i pracujemy bezustannie nad tym, aby stworzyć optymalne kolekcje, zgodnie z ich potrzebami. Z każdym Klientem pracujemy indywidualnie i proponujemy kompletne, przemyślane zestawy. Zapraszamy serdecznie Panów do Salony Moda Zielińscy – butik nr 124 w Centrum Mody Nadarzyn, gdzie możecie zrobić zakupy w komforcie i bez pospiechu, a nasi Konsultanci dołożą starań, aby Wasz styl był całkowicie dopracowany.