SALON: Centrum Mody, Nadarzyn

Moda Zielińscy - Bugatti

odzież męska

SALON: C.H. "LAND"

Moda Zielińscy

odzież damska i męska

SALON: C.H. "Łopuszańska 22"

Moda Zielińscy - Bugatti/Wilvorst/Corsocomo

odzież damska i męska

ATELIER: C.H. "Łopuszańska 22"

Atelier Iwona Zielińska

suknie ślubne

Aktualności/

Nowa sukienka ślubna!

Nowa sukienka ślubna!
Nowa sukienka ślubna!
Nowa sukienka ślubna!

Z prawdziwą radością prezentujemy najnowszą sukienkę ślubną w kolekcji na rok 2019! Pojawiła się u nas dosłownie przed chwilą, właśnie na Dni Otwarte dla Narzeczonych, jakie odbyły się w ostatni weekend lutego. Jest wyjątkowa, wręcz unikalna, a swym stylem nawiązuje do wspaniałej sukienki, jaką miała na swoim ślubie Księżna Sussex, Meghan Markle.

Nietypowa, bo minimalistyczna, ale za to niebywale elegancka i oryginalna. Prosty krój uwypukla urodę Pani Młodej i dodaje jej splendoru. Wysublimowana prostota jest nieprzemijająca - a to jedna z cech klasyki, która jest zawsze aktualna. Taki właśnie jest styl tej nowej sukienki, która przypomina przepiękną kreację, jaką miała na sobie w dniu ślubu Księżna Sussex – Meghan Markle. Czy wiecie, co jej powiedział ujrzawszy w dniu ślubu Książę Harry? „You look wonderful” – wyglądasz cudownie. Właśnie tak będą wyglądały Młode Panie w tej niezwykle eleganckiej i prestiżowej kreacji.

Zapraszamy Panie Młode do Atelier Zielińska by Igar w Centrum Łopuszańska w Warszawie, aby mogły przymierzyć tę najnowszą propozycję – zapewniamy, że poczują się w niej, jak prawdziwa księżna!