SALON: Centrum Mody, Nadarzyn

Moda Zielińscy - Bugatti

odzież męska

SALON: C.H. "LAND"

Moda Zielińscy

odzież damska i męska

SALON: C.H. "Łopuszańska 22"

Moda Zielińscy - Bugatti/Wilvorst/Corsocomo

odzież damska i męska

ATELIER: C.H. "Łopuszańska 22"

Atelier Iwona Zielińska

suknie ślubne

Aktualności/

Nowe kolekcje sukienek ślubnych na sezon 2021

Nowe kolekcje sukienek ślubnych na sezon 2021
Nowe kolekcje sukienek ślubnych na sezon 2021
Nowe kolekcje sukienek ślubnych na sezon 2021

Jeden z czerwcowych weekendów upłynął nam bardzo pracowicie na kontraktacji nowych sukienek ślubnych na sezon 2021. Wybór sukienek był niebywale wymagający, bowiem marki, które pokochały nasze Klientki przedstawiły nadzwyczajną i przepiękną kolekcję. Dziś zaprezentujemy Wam relację z kontraktacji i jednocześnie zdjęcia wybranych modeli od Herve Paris, które już wkrótce pojawią się w naszym Atelier Zielińska by Igar w Centrum Łopuszańska w Warszawie.

Marka Herve Paris na stałe już zagościła w sercach naszych Klientek. To, co ją wyróżnia to oryginalny design, utrzymany  w przepięknym, romantycznym stylu boho, jak również szlachetne tkaniny i perfekcyjna jakość. Nie inaczej będzie w kolejnym sezonie – nowe sukienki są bowiem wyjątkowe, uszyte z przepięknych koronek, zwiewnego szyfonu czy tiulu. Nowe sukienki będą dostępne pod koniec lata, teraz natomiast publikujemy kilka zdjęć z pokazów

Nowa marka, która zagości w naszym Atelier od jesieni wyróżnia się spośród dotychczasowych wyjątkową ekskluzywnością. To wyjątkowa linia sukienek pod nazwą Le Papillon – czyli motyl. To wyszukana i niebywale elegancka moda ślubna dla wyjątkowych Panien Młodych. Wspaniałe tkaniny, oryginalne, nieszablonowe fasony sukienek sprawiają, że Panna Młoda w takiej kreacji będzie wyglądać i czuć się wyjątkowo!

Nowe kolekcje będą u nas dostępne późnym latem i na jesień, jednak już teraz możemy zdradzić Wam rąbka tajemnicy i pokazać wybrane modele. Bądźcie z nami na bieżąco i śledźcie nasze Social Media – profile na Facebooku i Instagramie, aby wiedzieć więcej!

Zapraszamy również do odwiedzin naszego Atelier Zielińska by Igar w Centrum Łopuszańska w Warszawie!