SALON: Centrum Mody, Nadarzyn

Moda Zielińscy - Bugatti

odzież męska

SALON: C.H. "LAND"

Moda Zielińscy

odzież damska i męska

SALON: C.H. "Łopuszańska 22"

Moda Zielińscy - Bugatti/Wilvorst/Corsocomo

odzież damska i męska

ATELIER: C.H. "Łopuszańska 22"

Atelier Iwona Zielińska

suknie ślubne

Aktualności/

Nowości od NOOR

Nowości od NOOR
Nowości od NOOR
Nowości od NOOR
Nowości od NOOR
Nowości od NOOR
Nowości od NOOR
Nowości od NOOR
Nowości od NOOR
Nowości od NOOR
Nowości od NOOR

W naszej kolekcji jesiennej pojawiły się nowe modele garniturów i marynarek polskiej marki NOOR. Przedstawiamy trzy zupełnie nowe garnitury i dwie marynarki, które wyróżniają się przepięknymi kolorami i fakturami doskonałej jakości tkanin wełnianych.

Garnitur w kolorze ciemnego granatu, zbliżonym do midnight blue to klasyczna propozycja oficjalnego, męskiego ubrania, które świetnie się sprawdza podczas uroczystości wymagających dress code. Stwarza ogromne możliwości komponowania różnorodnych zestawów z koszulami i dodatkami o różnej barwie. Kolejny garnitur w kolorze grafitowym to propozycja również klasyczna, bardziej stonowana, do której w szczególności dobrze będą pasować kolorowe koszule czy krawaty. Ten garnitur dobrze sprawdzi się w pracy, gdzie również wymagany jest dress code i dobrze widziany klasyczna elegancja. Trzeci z nowych garniturów NOOR został uszyty z tkaniny w kolorze intensywnego błękitu, która wyróżnia się charakterystycznym wzorem, tzw. „żabie oczko”. Garnitur ten podobnie jak poprzednie jest bardzo klasyczny w formie, a ciekawa faktura materiału, z jakiego został uszyty dodaje mu charakteru.

W nowościach od NOOR są również marynarki. Pierwsza z nich została uszyta z intensywnie niebieskiej tkaniny o ciekawej fakturze – w drobną, delikatną kosteczkę. Druga marynarka to bardzo ciekawa propozycja dla Panów, którzy lubią kratkę. Marynarka bowiem powstała z tkaniny o pięknych kolorach - bordo, grafit i brąz składają się na elegancką kratkę. Wszystkie nowe modele garniturów i marynarek zostały uszyte z wysokiej jakości tkanin wełnianych. Zapraszamy do naszych salonów w Centrum w Nadarzynie, w Centrum Handlowym Land oraz w Centrum przy ul. Łopuszańskiej w Warszawie.