SALON: Centrum Mody, Nadarzyn

Moda Zielińscy - Bugatti

odzież męska

SALON: C.H. "LAND"

Moda Zielińscy

odzież damska i męska

SALON: C.H. "Łopuszańska 22"

Moda Zielińscy - Bugatti/Wilvorst/Corsocomo

odzież damska i męska

ATELIER: C.H. "Łopuszańska 22"

Atelier Iwona Zielińska

suknie ślubne

Aktualności/

Polska Gala Ślubna 2019

Polska Gala Ślubna 2019
Polska Gala Ślubna 2019
Polska Gala Ślubna 2019
Polska Gala Ślubna 2019
Polska Gala Ślubna 2019
Polska Gala Ślubna 2019
Polska Gala Ślubna 2019

Początek roku 2019 dla naszych Salonów Moda Zielińscy i Atelier Zielińska by Igar upłynął pod znakiem uczestnictwa w Polskiej Gali Ślubnej, która odbyła się  w Pałacu Kultury i Nauki podczas weekendu 12 i 13 stycznia. Zaprezentowaliśmy kompleksową kolekcję mody ślubnej damskiej i męskiej oraz kolekcję wizytową dla całego orszaku ślubnego.

Kolekcje, jakie zaprezentowaliśmy Narzeczonym są wyjątkowe – dlatego, że stworzenie każdej sukienki ślubnej to indywidualny proces, w którym uwzględniamy indywidualne gusta naszych klientek, ale również ich charakter, osobowość oraz sylwetkę. Nasze konsultantki doradzają zawsze modne i eleganckie rozwiązania Paniom Młodym. W przypadku mody ślubnej dla Panów Młodych również, dzięki możliwości skorzystania z ogromnych zasobów różnych fasonów marki Wilvorst, oferujemy szeroki wybór eleganckich garniturów ślubnych. Podczas targów odwiedziło nas mnóstwo gości, a każda taka wizyta była dla nas ogromną inspiracją do dalszej pracy.

Serdecznie dziękujemy wszystkim naszym kochanym Gościom za odwiedzenie stoiska Moda Zielińscy i Atelier Zielińska by Igar podczas dwudniowego święta Mody Ślubnej w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie, podczas Polskiej Gali Ślubnej!

Było nam bardzo miło gościć Was i dziękujemy z całego serca  za zainteresowanie naszymi kolekcjami mody ślubnej w stylu GLAMOUR!

Zapraszamy Narzeczonych do naszych Salonów w Centrum Łopuszańska 22 w Warszawie i Centrum Mody w Nadarzynie, gdzie możecie przymierzyć sukienki ślubne Igar, jak i również innych marek, garnitury ślubne WILVORST, Tziacco, biżuterię projektantki z Polski - Radziszewska Jewellery Poland i zasięgnąć porad stylizacyjnych naszych konsultantów.

DZIĘKUJEMY!