SALON: Centrum Mody, Nadarzyn

Moda Zielińscy - Bugatti

odzież męska

SALON: C.H. "LAND"

Moda Zielińscy

odzież damska i męska

SALON: C.H. "Łopuszańska 22"

Moda Zielińscy - Bugatti/Wilvorst/Corsocomo

odzież damska i męska

ATELIER: C.H. "Łopuszańska 22"

Atelier Iwona Zielińska

suknie ślubne

Aktualności/

Powitaj wiosnę z nową kolekcją Claudio Campione!

Powitaj wiosnę z nową kolekcją Claudio Campione!
Powitaj wiosnę z nową kolekcją Claudio Campione!
Powitaj wiosnę z nową kolekcją Claudio Campione!

Nowa kolekcja na wiosnę od Claudio Campione to jeszcze więcej ciekawych wzorów i najbardziej innowacyjny asortyment w tym między innymi kurtek i kamizelek, jaki kiedykolwiek mieliśmy. Marka prezentuje nowe materiały techniczne, dopracowane wykończenia, dwustronne modele, które można odwracać i wiele interesujących detali.
Większa funkcjonalność ubrań - dzięki wodoszczelnym, oddychającym i wiatroszczelnym materiałom. Kurtki, kamizelki są nie tylko eleganckie w duchu smart casual, ale też eleganckie, funkcjonalne i sportowe.

Kolekcja koszulek CLAUDIO CAMPIONE wyróżnia się jakością tkanin pochodzących od wiodących producentów w Europie. Skomplikowane detale w stójce, mankiecie i plisie podkreślają "bogaty" charakter produktu. Podwójne lub nawet potrójne szwy sprawiają, że koszulka CAMPIONE jest dopracowana w każdym detalu.

Męskie dzianiny i swetry mają prosty i jednocześnie nowoczesny charakter. Claudio Campione proponuje na wiosnę dzianiny w połączeniu z pikowanym nylonem. A męskie swetry są „mięsiste”, mocne i co najważniejsze – komfortowe.

Nowoczesne jeansy w ciemnoniebieskim kolorze z pewnością zainteresują tych, którzy lubią sprawdzone rozwiązania. Męskie bawełniane spodnie mają nowoczesny, zawsze pasujący do świata charakterystyczny dla CAMPIONE wygląd.

W Salonie Moda Zielińscy w Centrum Mody w Nadarzynie są już dostępne nowości z kolekcji Claudio Campione dla Panów, serdecznie zapraszamy! Również w Salonie w Centrum Łopuszańska w Warszawie zawitała już do nas wiosenna kolekcja tej znakomitej marki – zapraszamy na przymiarki!