SALON: Centrum Mody, Nadarzyn

Moda Zielińscy - Bugatti

odzież męska

SALON: C.H. "LAND"

Moda Zielińscy

odzież damska i męska

SALON: C.H. "Łopuszańska 22"

Moda Zielińscy - Bugatti/Wilvorst/Corsocomo

odzież damska i męska

ATELIER: C.H. "Łopuszańska 22"

Atelier Iwona Zielińska

suknie ślubne

Aktualności/

Ślub w plenerze

Ślub w plenerze
Ślub w plenerze
Ślub w plenerze
Ślub w plenerze
Ślub w plenerze

Ślub i wesele w plenerze to ciekawa propozycja, którą coraz częściej wybierają Młode Pary w Polsce. Jaka garderoba jest najbardziej odpowiednia? Co ubrać, aby z jednej strony wyglądać elegancko a z drugiej dostosować się do uroczystych okoliczności? Czytaj dalej i dowiedz się jak dobrze dobrać stylizację Pani Młodej i Pana Młodego do plenerowego ślubu.

Do plenerowych okoliczności najlepiej pasują jasne garnitury dla Panów Młodych, uszyte z lekkich i przewiewnych tkanin. Eleganckie i jednocześnie prestiżowe garnitury ślubne w różnych kolorach, ale w jasnych odcieniach proponuje znakomita marka Wilvorst – Panom Młodym proponujemy garnitury w jasnopopielatym kolorze, jasnoniebieskim lub jasnoszarym przypominającym kolor stali. Są to niezwykle wyszukane propozycje, które zawsze doskonale sprawdzają się nawet podczas najbardziej eleganckich ślubów czy wesel. Do garnituru dobieramy odpowiednie koszule – w przypadku Pana Młodego powinna być zawsze śnieżnobiała – oraz dodatki, jak muszki, muszniki, spinki do mankietów czy buty. W przypadku garnituru ślubnego szczególną rolę pełni kamizelka – szczególnie modna propozycja to kamizelka w kolorze jasnej szarości, którą zakłada się również do garniturów w innych kolorach. W salonach Moda Zielińscy garnitury Wilvorst są dostępne w całej gamie, dzięki temu, że mamy możliwość zamówienia z magazynu centralnego każdy model z aktualnej pozycji katalogowej.

Na ślub plenerowy zwłaszcza latem Paniom Młodym doskonale pasują delikatne, koronkowe sukienki a także sukienki w stylu boho. Pełne zmysłowości, romantyczne kreacje uzupełnione na przykład długim welonem rozwiewanym przez delikatny wiatr to stylizacje, które najpiękniej wyglądają w naturalnym otoczeniu! Każda Pani Młoda chce się czuć najpiękniejsza podczas ceremonii zaślubin i spełnić swoje marzenia o pięknym ślubie. My pomagam im spełniać te marzenia, dzięki temu, że oferujemy nie tylko szeroki wybór sukienek różnych marek, ale przede wszystkim dzięki temu, że nasze Konsultantki poświęcają 100% uwagi każdej Pani Młodej i proponują im całkowicie indywidualne stylizacje.

Zapraszamy do naszych Salonów:
✔️w Centrum Mody w Nadarzynie, lokal nr 124
✔️w Centrum Łopuszańska 22 Panie Młode zapraszamy do Atelier Zielińska by Igar, do końca czerwca FANTASTYCZNA PROMOCJA na sukienki ślubne! Gotowe wzory salonowe taniej nawet od 20% do 70% - szczegóły w Atelier, lokal B12
✔️w Centrum Łopuszańska 22 - salon CORSOCOMO/BUGATTI - lokal B06/H01