SALON: Centrum Mody, Nadarzyn

Moda Zielińscy - Bugatti

odzież męska

SALON: C.H. "LAND"

Moda Zielińscy

odzież damska i męska

SALON: C.H. "Łopuszańska 22"

Moda Zielińscy - Bugatti/Wilvorst/Corsocomo

odzież damska i męska

ATELIER: C.H. "Łopuszańska 22"

Atelier Iwona Zielińska

suknie ślubne

Aktualności/

SMART CASUAL Z MARKĄ ROY

SMART CASUAL Z MARKĄ ROY
SMART CASUAL Z MARKĄ ROY
SMART CASUAL Z MARKĄ ROY
SMART CASUAL Z MARKĄ ROY
SMART CASUAL Z MARKĄ ROY
SMART CASUAL Z MARKĄ ROY
SMART CASUAL Z MARKĄ ROY

Smart casual to po prostu nieformalna elegancja. Pozwala poczuć się swobodniej niż w sztywnym, biznesowym garniturze i jednocześnie zachować klasę. Polska marka Roy z długą, bo aż 30-letnią historią, hołduje właśnie takiemu stylowi oferując najlepsze rozwiązania, wzorowane na zawsze aktualnych trendach w modzie męskiej.

Styl marki ROY powstał w wyniku poszukiwań najbardziej satysfakcjonujących rozwiązań, które łączą komfort i najnowsze trendy oraz szczyptę nieformalnej i niewymuszonej elegancji. Wszystkie kolekcje tworzone są właśnie w taki sposób, aby zapewnić swobodę i doskonałe samopoczucie w każdej sytuacji. Sukces marki, która już 30 lat dostarcza komfortowych ubrań tkwi w pasji jej twórców, którzy ją tworzą. Zadowolenie klienta i jego potrzeby są na pierwszym miejscu, dlatego marka jest zawsze kreatywna, a Panowie to doceniają.

Kolekcje Roy szyte są w Polsce z najwyższej jakości tkanin naturalnych uszlachetnionych z wykorzystaniem procesów Garment Wash, Enzyme Wash i Stone Wash. Dzięki temu uzyskują miękkość i odpowiedni wygląd, długo zachowując kolor, rozmiar oraz gwarantując komfort i przyjemność noszenia. Materiały pochodzą od najlepszych, renomowanych europejskich dostawców, stosujących ekologiczne techniki produkcji. Rodzima produkcja zapewnia dochowanie wysokiej jakości, którą klienci tak cenią. Ubrania są tworzone z ponadprzeciętną starannością. Dopracowane detale, wyjątkowe łączenie podszewek, wyraziste lamówki i precyzyjne wykończenia – to znak rozpoznawczy nieformalnej elegancji spod znaku Roy.

Polecamy ubrania tej marki Panom, którzy cenią sobie styl smart casual i chcą zachować specyficzny styl nieformalnej elegancji. Dzięki poradom naszych konsultantów zyskacie możliwość dopracowania stylizacji do najmniejszego detalu i taki dobór ubrań, dzięki którym zawsze będziecie się czuć wyjątkowo. Zapraszamy do Salonów Moda Zielińscy w Centrum Łopuszańska, Centrum LAND w Warszawie oraz Centrum Mody Nadarzyn.