SALON: Centrum Mody, Nadarzyn

Moda Zielińscy - Bugatti

odzież męska

SALON: C.H. "LAND"

Moda Zielińscy

odzież damska i męska

SALON: C.H. "Łopuszańska 22"

Moda Zielińscy - Bugatti/Wilvorst/Corsocomo

odzież damska i męska

ATELIER: C.H. "Łopuszańska 22"

Atelier Iwona Zielińska

suknie ślubne

Aktualności/

STABO dla eleganckiej i niezależnej kobiety

STABO  dla eleganckiej i niezależnej kobiety
STABO  dla eleganckiej i niezależnej kobiety
STABO  dla eleganckiej i niezależnej kobiety
STABO  dla eleganckiej i niezależnej kobiety
STABO  dla eleganckiej i niezależnej kobiety

Marka STABO została stworzona z myślą o kobietach, które są świadome swoich atutów i lubią być w centrum zainteresowania. Nowoczesne kobiety, które wybierają ubrania o nowatorskim kroju, wykonane z wysokiej jakości tkanin. Szukają oryginalności i indywidualizmu. Od stroju wymagają, by był czymś więcej niż ozdobą. Strój to ich osobisty manifest, dlatego ogromną wagę przywiązują do tego, aby odzwierciedlał ich charakter.

STABO to marka, która na przestrzeni lat ewoluowała i dostosowywała swoje propozycje do zmieniającej się rzeczywistości. Zawsze jednak poszukiwała nowych możliwości rozwoju i wyprzedzała trendy. Podobnie, jak świadome siebie, eleganckie i pełne energii kobiety, do których adresuje swoje kolekcje.

Najważniejsze wartości, którymi kieruje się marka to Design, Jakość, Komfort i Unikalność. Te cztery wyróżniki stanowią o charakterze STABO. Elegancja obecnie nabrała zupełnie nowego znaczenia, co odzwierciedla się w stylizacjach Pań. Kobiecy styl ubierania się ewoluował i jest teraz bardziej niezależny, odważny i urozmaicony niż kiedykolwiek wcześniej. STABO w swej najnowszej, jesiennej kolekcji dla Pań twórczo kreuje nowy rodzaj elegancji, który wyróżnia współczesne kobiety.

Kolekcja jesienna stawia głównie na wełniane dzianiny w kilku odsłonach. Nowoczesny krój połączony jest z wzorową jakością wykończenia. To oryginalność i funkcjonalność. To doskonała jakość surowców, z których jest wykonana. To dodatek wełny, który wnosi do kolekcji zmiksowane elementy elegancji, wyrafinowanego smaku i współczesności.

Zapraszamy serdecznie Panie do naszych salonów w Centrum Handlowym "LAND" oraz w Centrum Handlowym Łopuszańska 22 w Warszawie. Zapewniamy indywidualne porady w zakresie stylizacji i doboru najbardziej odpowiedniej garderoby.

 

Źródło: http://www.stabo.pl/