SALON: Centrum Mody, Nadarzyn

Moda Zielińscy - Bugatti

odzież męska

SALON: C.H. "LAND"

Moda Zielińscy

odzież damska i męska

SALON: C.H. "Łopuszańska 22"

Moda Zielińscy - Bugatti/Wilvorst/Corsocomo

odzież damska i męska

ATELIER: C.H. "Łopuszańska 22"

Atelier Iwona Zielińska

suknie ślubne

Aktualności/

Stylizacja na wesele dla Panów

Stylizacja na wesele dla Panów
Stylizacja na wesele dla Panów
Stylizacja na wesele dla Panów
Stylizacja na wesele dla Panów
Stylizacja na wesele dla Panów

Lato, a także wrzesień i nawet październik to ten sezon, w którym wesela odbywają się ze szczególną częstotliwością. Garnitur, jak i cała stylizacja na wesele to wyzwanie nie tylko dla Pana Młodego, ale również mężczyzny, który jest zaproszonym gościem. Jak się ubrać, zwłaszcza kiedy jesteśmy bliskim krewnym Pana Młodego lub jego świadkiem? W naszych Salonach Moda Zielińscy zawsze znajdziecie świetne propozycje na oficjalne uroczystości, a nasi konsultanci udzielą Wam profesjonalnych porad stylizacyjnych.
Wesele to uroczystość o wysokim stopniu formalności, która obowiązuje również zaproszonych gości weselnych. Dlatego warto pamiętać o zasadzie, że gość weselny powinien mieć na sobie strój wieczorowy, składający się z ciemnego garnituru, białej koszuli, ciemnego krawata i czarnych butów. Taki strój będzie z całą pewnością elegancki i odpowiedni do rangi wydarzenia, a przede wszystkim będzie wyrażał szacunek do państwa młodych oraz pozostałych gości.

Najbardziej adekwatny na uroczystość weselną jest garnitur w kolorze grafitowym lub granatowym. Garnitur granatowy to oczywista klasyka i zawsze warto mieć go w swojej szafie. Najczęściej spotykany i jednocześnie najwygodniejszy będzie garnitur dwuczęściowy, składający się ze spodni i marynarki, jednorzędowy. Do eleganckiego garnituru koniecznie trzeba ubrać jasną, a najlepiej białą, gładką koszulę. Dopuszczalna jest koszula w kolorze jasnoniebieskim lub jasnego różu, musi mieć jednak jasną tonację. Wszelkie wzory, a już na pewno krótki rękaw są niedopuszczalne. Warto też pamiętać o tym, że elegancka koszula to taka, której wyłogi kołnierzyka, są na tyle duże, że skrywają się pod klapami marynarki.

Przy wyborze krawata warto pamiętać o zasadzie, która mówi, że stylizacja wygląda najbardziej elegancko wtedy, gdy jest duży kontrast pomiędzy bielą koszuli a kolorem krawata. Powinien być on zatem w kolorze ciemnym: granatowym, bordowym, ciemnozielonym itp. aby kontrastował się z jasnym kolorem koszuli
Na koniec kilka słów na temat butów – im prostsze tym lepiej i bardziej eleganckie. Wybierajmy zawsze na oficjalne okoliczności eleganckie, klasyczne ciemne, najlepiej czarne buty z minimalną ilością przeszyć.
Zapraszamy do naszych Salonów Moda Zielińscy w Centrum Łopuszańska w Warszawie – butik Bugatti oraz do Centrum Mody w Nadarzynie – butik nr 124! Zapewniamy komfortowe zakupy, porady stylizacyjne i pełen asortyment eleganckiej odzieży na wesele!