SALON: Centrum Mody, Nadarzyn

Moda Zielińscy - Bugatti

odzież męska

SALON: C.H. "LAND"

Moda Zielińscy

odzież damska i męska

SALON: C.H. "Łopuszańska 22"

Moda Zielińscy - Bugatti/Wilvorst/Corsocomo

odzież damska i męska

ATELIER: C.H. "Łopuszańska 22"

Atelier Iwona Zielińska

suknie ślubne

Aktualności/

W czym na wakacje?

W czym na wakacje?
W czym na wakacje?
W czym na wakacje?
W czym na wakacje?
W czym na wakacje?
W czym na wakacje?
W czym na wakacje?
W czym na wakacje?

Pytanie w czym pojechać na wakacje jest równie istotne jak pytanie o to, jaki ubrać garnitur czy sukienkę na bardziej oficjalną okazję. Zwykle o wakacjach myślimy w sposób bardziej nonszalancki, co jest jak najbardziej uzasadnione, ale nie oznacza to, że zwalnia nas to z dbałości o wygodę i dobre wrażenie. Moda casualowa dostarcza mnóstwo pomysłów na to, jak dobrze wyglądać na wakacjach.

Panowie, którzy są przyzwyczajeni do noszenia eleganckich garniturów do pracy chętnie zamienią je na wersje mniej oficjalne, bardziej w stylu smart casual. Świetnie się sprawdzą propozycje od marki Bugatti czy Roy. W przypadku koszul polecamy z kolei markę Casamoda, która projektuje wygodne i jednocześnie wysokiej jakości męskie koszule, koszulki polo i t-shirty. Pasjonatom żagli z kolei polecamy znakomitą odzież Claudio Campione, która wyznacza od lat trendy w modzie inspirowanej yachtingiem.

Paniom z kolei polecamy wersję damską – markę Lisa Campione, która również nawiązuje do modnego stylu marynistycznego. Spódnice, sukienki, bluzy, bluzki, są wygodne i jednocześnie w doskonałym stylu, który zdecydowanie wyróżnia się elegancją w sportowym wydaniu. Marka Bugatti to także doskonała propozycja dla Pań, które cenią sobie sportowy luz i jednocześnie odrobinę elegancji na wakacjach. Bardzo modne tego sezonu są duże kraciaste printy, błękity, pastelowe róże, przygaszona biel i granaty, a także szerokie nogawki spodni. Wszystko to po to, aby czuć się nie tylko modnie, ale przede wszystkim komfortowo na wakacjach.

Zapraszamy do naszych Salonów Moda Zielińscy w Centrum Mody Nadarzyn (Moda męska, butik nr 124), a także do Centrum Łopuszańska w Warszawie (butik Bugatti) na zakupy promocyjne – teraz kolekcje na lato 2019 sprzedajemy w promocji nawet do 30%!