SALON: Centrum Mody, Nadarzyn

Moda Zielińscy - Bugatti

odzież męska

SALON: C.H. "LAND"

Moda Zielińscy

odzież damska i męska

SALON: C.H. "Łopuszańska 22"

Moda Zielińscy - Bugatti/Wilvorst/Corsocomo

odzież damska i męska

ATELIER: C.H. "Łopuszańska 22"

Atelier Iwona Zielińska

suknie ślubne

Aktualności/

Zapowiedź nowej kolekcji MONCHO HEREDIA

Zapowiedź nowej kolekcji MONCHO HEREDIA
Zapowiedź nowej kolekcji MONCHO HEREDIA
Zapowiedź nowej kolekcji MONCHO HEREDIA

W styczniu ekskluzywna hiszpańska marka MONCHO HEREDIA znów przygotowała premierę! Pierwsze modele przepięknych sukienek, bluzek, spodni, spódnic dla Pań z nowej kolekcji tej spektakularnej hiszpańskiej marki jest już dostępna w Atelier Zielińska! O wszystkich szczegółach będziemy Was informować na bieżąco, warto zatem sprawdzać naszą stronę i profile na Social Media.

Inspiracją dla projektantów nowej kolekcji odzieży na sezon wiosna/lato 2020 są najgorętsze trendy w modzie światowej – stąd dużo koloru niebieskiego, który przez międzynarodowy Instytut Pantone został ogłoszony kolorem roku 2020. Nie brak również różnych odcieni niebieskiego, a także fuksji, różu, czy czerwieni i bordo. Mamy również sukienki asymetryczne, plisowane, odsłaniające plecy, czy podkreślające talię. Wszystkie jednak łączy je wspólny mianownik, którym jest kobiecość.

Zespół projektantów z Moncho Heredia pracujących nad nową kolekcją podjął wyzwanie stworzenia kolekcji wyjątkowych ubrań dla kobiet, które przywiązują uwagę do najwyższych standardów wykonania i piękna. Zamiarem było stworzenie takiej marki, która towarzyszyć będzie kobietom w ich najważniejszych i uroczystych momentach w życiu. Kolekcje Moncho Heredia tworzone są po to, aby podkreślać urodę kobiet oraz ich wyjątkowy charakter.

Wszystkie projekty i proces produkcyjny realizowany jest w Hiszpanii, z uwzględnieniem rygorystycznej kontroli jakości, zatem kolekcje, jakie trafiają do sprzedaży odzwierciedlają firmową filozofię i charakter marki określaną jako “Collections made in Spain”.

Cieszymy się, ze znów że możemy zaoferować naszym Klientkom tak wyjątkowe i piękne ubrania, które podkreślają charakter i urodę kobiet. Zapraszamy serdecznie do naszego Atelier Zielińska by Igar w Centrum Łopuszańska w Warszawie, oraz do pozostałych Salonów w Centrum Nadarzyn oraz w CH Land w Warszawie!